2737
2739

من رفتم برا زایمان وقتی آزمایش گرفتن اونجا بهم گفتن پلاکتات پایینه بعد زایمان خونریزیم بند نمیومد دوتا دستام سرم بود تند تند آمپولای قوی میزدن میگفتن تکون نخور خطرناکه واینا تو نافم آمپول میزدن بدنم انقد باد کرد که داشتم میترکیدم تو بیمارستان دوشب هم بستری شدم وقتی ام مرخص شدم تا یکهفته تو نافم آمپول میزدم باز الان زود فهمیدی درمان میکنی انشالله که مشکل پیش نمیاد

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی بارداری برای بعضی ها اتفاق میوفته سعی کن میوه های که پلاکتو میبرن بالا بخوری توی اینترنت سرچ کنی زده چه میوه های خوبه اگه سزارین بشی اونم خیلی پلاکتت پایین باشه پلاکت تزریق میکنن ولی اگر در حد کم باشه نیاز به کار خاصی نیست

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2728

لوبیا چشم بلبلی خوبه اسفناج کاهو کلم جگر شیر تازه کشمش خودم پلاکتم پایین بود میوه خیلی خوردم توی بارداریم خوب بود مثل انبه موز انگور 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2738