2737
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 796188 بازدید | 14253 پست
دوست عزیز شما مشاوره هایفو رفتید میخواستم بپرسم برای کسی که یه دونه فیبروم داره و مشکل دیگه ایی ندار ...

عزیزم دکتر من که خیلی زیاد به تشخیص ایشون اطمینان دارم ، نظرش در مورد هایفو ،یه کار کاملا موقت و حدود یکساله هست و فیبروم رو کوچیک میکنه اما مجدد بعد از یکسال برمیگرده ، 

حالا خودتون یه مشاوره برین خودتون تصمیم بگیرین 

دوست عزیز فیبرومتون از چه نوعی بود ؟؟ اینکه میگن بخیه های لاپاراسکوپی‌خیلی محکم نیست و بعدا سر باردا ...

خب به نظر من هایفو چون غیر تهاجمیه و شما قصد بارداری دارین میتونی با هایفو فیبروم رو کوچیک کنی و بعد همراه با زایمان فیبروم رو هم برداری، البته بستگی به جا و نوع فیبروم داره که مسلما با نظر پزشکتون میتونین این تصمیم رو بگیرین ، اگر جایی باشه که اثری مثل تهدید به سقط در دوران بارداری نده ، میتونه هایفو برای شما کاربردی باشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام تقریبا بیشتر پیاماتونو خوندم همه دکترا های تهران را معرفی کردید کسی یزد فیبروم عمل نکرده یا رحمش را بر نداشته ؟ خواهش میکنم هر کس یزد یا کرمان عمل کرده و از عملش راضی هست دکترش را معرفی کنه ...

سلام تقریبا بیشتر پیاماتونو خوندم همه دکترا های تهران را معرفی کردید کسی یزد فیبروم عمل نکرده یا رحم ...

سلام من یزد هستم قراره پیش دکتر مجیبیان عمل کنم ،البته اسم دکتر مژگان کریمی هم شنیدم ک تو یزد کارش خیلی خوبه

2731
عزیزم من اواخر خرداد ماه امسال دکتر آصف عملم کرد ، بیمارستان لاله. مشکلی نبود. توکل کن به خدا . ان ش ...

سلام عزیز.وقتتون بخیر. گلی من 27مهر با اصف نوبت عمل دارم تو بعضی پستها دیدم دوستان نوشتند روز قبل از عمل فقط مجازیم مایعات بخوریم. اما خ مهربان که تو ضیحات عمل رو به من داد. چیزی در این مورد نگفت. من چون شهرستانم دیگه تا روز عملم دکتررو نمی بینم. ایا این جزو دستورات اصفه؟ درضمن من عملم بازه. 

بچه ها من باردار نمیشدم میومم رو دو هفتسعمل کردم ولی همون دردای قبلو دارم.بنظرتون امیدی هست به بچه دار شدنم؟از کی باید اقدام کنم؟دکترم باهام لج افتاده بهم نگفت.تا کی باید نزدیکی نداشته باشم

خدایا شکرت   
سلام دخترا خوبید من هم فیروم ۹ سانتی و یکی حدودا ۵ سانتی داشتم خیلی ناراحت بودم و از عمل باز هم می ...

عزیزم باردار شدی بعد از عمل؟تا چند روز بعد از عملت باید اقدام کنی یا تا چند روز نباید نزدیکی داشته باشی.منم دو هفتس عمل کردم الانم یجورابی درد های قبل رو احساس میکنم یعنی طبیعیه؟

خدایا شکرت   
2740
سلام عزیز.وقتتون بخیر. گلی من 27مهر با اصف نوبت عمل دارم تو بعضی پستها دیدم دوستان نوشتند روز قبل از ...

من روز قبل عمل با خانوم مهربان صحبت كردم گفتم دكتر دارو نداده گفت اگه دارو و دستورى نداده فقط از ده شب غذا نخور 

احتياج به رژيم خاصى نيست

سلام عزیز.وقتتون بخیر. گلی من 27مهر با اصف نوبت عمل دارم تو بعضی پستها دیدم دوستان نوشتند روز قبل از ...

سلام عزيزم . ان شاءالله به سلامت عمل خوبي داشته باشي.

به من فقط گفتن شب زود شام سبك بخور و از 11 شب به بعد مايعات نخور. راستش منم ساعت 4 عصر ناهار و شام و همزمان خوردم. از ساعت 10 شب به بعد هم مايعات نخوردم . 

هر چي معده سبك تر باشه براي خودتم بهتره. 

روز عمل ساعت 1 رفتم اتاق عمل. چند ساعت بعد از عمل هم معذرت ميخوام به خاطر تاثير مواد بيهوشي بالا آوردم. اما بعدش ديگه خوب شدم.

2706