2737
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 800769 بازدید | 14288 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من از خرداد پارسال لخته های خون بزرگ دفع میکردم،. بهمن ماه سونو دادم گفتن 4 سانت بیشتر نیست و دکتر ف ...

من خاطرات عملم رو نوشتم همین تاپیک. دوستام هم نوشتند اما فکر کنم حدود صفحه 220 باشه

سلام دخترا خوبید

من هم فیروم ۹ سانتی و یکی حدودا ۵ سانتی داشتم

خیلی ناراحت بودم و از عمل باز هم میترسیدم خیلی زیاد

دوست نداستم خط سزارین رو شکمم بیفته

من هم دفتم و پیش دکتر آصف جاه و لاپاراسکومی شدم

عملم درد نداشت اصلا ساعت ۹ رفتم اتاق عمل و فکر میکنم ۱۲ امدم بخش

هیچچچچچچ دردی نداشتم هیچچچچچ

اون ترس وحشتناک منو کشت

فیبروم هم دادن ازمایش که جوابش مشخص شد من رحمم فیبروم ساز هستش

من قبل اصف جاه دکتر دیگه ای رفتم خانوم بودن...اسمش رو نمیارم ولی بقدری منو ترسوند خدا میدونه میگفت باید تلاش کنم رحمت و حفظ کنم و زود نامه بستری بهم داد..کاره خوبی نکرد منو خیلی ترسوند

تو مطب اصف جاه که میرفتم چندین نفر مثل من بودن اونا هم مثل من و هم شرایط من بودن

یه بخیه ریز تو نافم خورد و دوتا هم خیلی کوچیک اندازه ۱ سانت هم نمیشه زیر شکمم سمت چپ و راست

فیلم عملم رو هم داد که دیدم خیلییی وحشتناک بزرگ بوده فیبروم ها کل فیبروم هارو با دستگاهی مثل چرخ گوشت و مکش خورد میکردبعد با دستگاه مکش میوشید بیرون منکه دردی متوجه نشدم ولی دکتررر خیلی زحمت زیادی برام کشید...تو فیلمم دیرم بخیه میزد با دستگاه..از ناف دوربین و داخل میفرستن و با دوتا دستگاه دیگه کارهاشو انجام میدن..اگر کسی سوالی داره من در خدمتم

2740

ولی چیزی که من سره جریان عمل و فیبروم و....خیلی خیلی تحقیق کردم

سردی بدن!!!!!!

تمام مشکلات زنان از سردی بدن

یعنی تغذیه هم بی تاثیر نیست تو مشکلات بدن

من خودم خیلی سردی میخوردم و میل ام کله به سردی هستش

اما واقعااااا باید متعادل کرد تغدیه رو و اینوه به سمت گرمی خوردن رفت

من با دکتر  مشاوره کردم برای هایفو ،ولی من چون آندومتریوز و هم فیبروم دارم باید جراحی بشم ، اگه ...

دوست عزیز شما مشاوره هایفو رفتید میخواستم بپرسم برای کسی که یه دونه فیبروم داره و مشکل دیگه ایی نداره مناسبه ؟ یعنی کامل فیبرومو از بین میبره یا فقط سایزشو موقتا کم میکنه ؟؟ باعث نازایی نمیشه ؟ چند وقت بعدش میشه بازدار شد؟؟ ممنون میشم جواب بدید ⚘

سلام دخترا خوبید من هم فیروم ۹ سانتی و یکی حدودا ۵ سانتی داشتم خیلی ناراحت بودم و از عمل باز هم می ...

دوست عزیز فیبرومتون از چه نوعی بود ؟؟ اینکه میگن بخیه های لاپاراسکوپی‌خیلی محکم نیست و بعدا سر بارداری ممکنه رحم سوراخ بشه درسته ؟؟؟ و هزینه ی عملتون چه قد شد ؟؟بعد چند ماه گفتن میشه باردار شد؟؟

2706