2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 798813 بازدید | 14272 پست
من متاسفانه امروز بچمو از دست دادم بدون علت افتادم به خونریزی و زایمان زودرس کردم نه من قبلش اقدام ک ...

آخی الهی بگردم خیلی ناراحت شدم ، چرا آخه؟ ایشاله به زودی دوباره باردار بشی عزیزم

من متاسفانه امروز بچمو از دست دادم بدون علت افتادم به خونریزی و زایمان زودرس کردم نه من قبلش اقدام ک ...

خیلی متاسفم عزیزم، انشاالله اگه میخوای بزودی خدا یه نینی سالم و گوگولی بهت میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستانی که پیش دکتر آصف جاه عمل کردن، من امروز مطب بودم و خانم مهربان به چند نفر گفت هزینه عمل ۱۲ تا ۱۶ هست کلا، 

ینی با دستمزد جدای دکتر و هزینه بیمارستان رو هم اینقدر میشه 

اینجا یادمه ۱۸ اینطورا بود

دوستانی که پیش دکتر آصف جاه عمل کردن، من امروز مطب بودم و خانم مهربان به چند نفر گفت هزینه عمل ۱۲ تا ۱۶ هست کلا، 

ینی با دستمزد جدای دکتر و هزینه بیمارستان رو هم اینقدر میشه ؟

اینجا یادمه ۱۸ اینطورا بود

2742
آخی الهی بگردم خیلی ناراحت شدم ، چرا آخه؟ ایشاله به زودی دوباره باردار بشی عزیزم

نمیدونم به خاطر چی بود دهانه رحمم شل شده بود نتونسته بود وزن بچه رو تحمل کنه نمیدنم ربطی به جراحی قبلی فیبروم داشته یانه

دوستانی که پیش دکتر آصف جاه عمل کردن، من امروز مطب بودم و خانم مهربان به چند نفر گفت هزینه عمل ۱۲ تا ...

فكر كنم فقط هزينه بيمارستان رو گفته

چون بيمارستان از ده ميليون تا شونزده ميليون ميشه هزينه جداى دكترم شش ميليون

خانوم مهربان به من گفت هزينه عملت ميشه نوزده ميليون كه ممكنه سه ميليون هم بيشتر از اين رقم بشه كه شد. 

ميرى بيمارستان على الحساب نه ميليون ميگيرن تا موقع مرخص شدن كه دوباره تسويه كامل كنى.  

سلام عزیزان کسی هست کهبا  فیبروم ساب سروزال بارداری موفقی داشته؟ یا اینکه سقط شده باشه ؟ لطفا ا ...

سلام عزیزم من با وجود فیبروم حدودا ۲۰ سانتی ولی خارج رحمی بارداری موفقی داشتم و بچه هم به موقع دنیا اومد به لطف خدا

دکترم از اول منو از سقط و زایمان زودرس ترسونده بود اما من امیدمو از دست ندادم و از خدا کمک خواستم

الانم پسرم ۷ ماهشه

بارداریم سخت بود مثل دوقلوها و زایمانم و بعد زایمانم خیلی درد کشیدم به خاطر فیبروما

2740
سلام عزیزم من با وجود فیبروم حدودا ۲۰ سانتی ولی خارج رحمی بارداری موفقی داشتم و بچه هم به موقع دنیا ...

سلام وووای چقدر خوشحالم کردی چقدر امیدوارم کردی دعا کن منم بتونم بچه دار بشم و سالم به دنیا بیارمش مرسی دوستم مرسی

فيبرومي هاي قديم بياييد يك خبر از خودتون بدين !!!!!

سلام من تيرماه هستم با كاربري جديد اومدم.من شنبه رفتم مطب دكتر آصف جاه معاينه كرد گفت همه چي خوبه برو اقدام كن.بهم قرص دوفاستون داد

2706