2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 803287 بازدید | 14308 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من تيرماه هستم با كاربري جديد اومدم.من شنبه رفتم مطب دكتر آصف جاه معاينه كرد گفت همه چي خوبه بر ...

سلام عزیزم فیبروم شما کجاس؟ اندازش چقدره؟ که دکتر اجازه اقدام داده . ماله من بیرونه رحمه و ۶سانته ودکتر اجازه داده ولی نگرانم بازم

سلام عزیزم فیبروم شما کجاس؟ اندازش چقدره؟ که دکتر اجازه اقدام داده . ماله من بیرونه رحمه و ۶سانته ود ...

الهه جان من فيبرم داشتم عمل كردم شهريور.فيبرم من هشت سانت بود اينترامورال جاي بدي هم بود.

2731
الهه جان من فيبرم داشتم عمل كردم شهريور.فيبرم من هشت سانت بود اينترامورال جاي بدي هم بود.

مرسی عزیزم ماله من ساب سروزاله ۲ تا دکتر رفتم گفتن سقط ماله فیبروم نبوده دوباره اقدام کن حالا نمیدونم عملش اگه سخت نبست عمل کنم با خیال راحت اقدام کنم یا نه؟ عمل شما چجوری بود؟ ببخشیدا هی سوال میپرسم عزیزم

مرسی عزیزم ماله من ساب سروزاله ۲ تا دکتر رفتم گفتن سقط ماله فیبروم نبوده دوباره اقدام کن حالا نمیدون ...

خواهش ميكنم.من با اينكه دكتر گفت عمل سختي داري خيلييييي رااااحت بود فقط شايد ي نيم ساعت درد داشتم بعدش خيلييييي خووووب بود.اصلاا ترس نداره لاپارا.اگه سوالي داري بپرس 🙂

سلام من تيرماه هستم با كاربري جديد اومدم.من شنبه رفتم مطب دكتر آصف جاه معاينه كرد گفت همه چي خوبه بر ...

مطبش شلوغ بود همچنان !؟

چند ماهه مريض جديد قبول نميكنه همه را ميفرسته اول پيش رباني !!!!!!!!بعد رباني ميفرسته پيش آصف جاه !!!!

براي بارداري ميخواهي زير نظر خودش باشي !؟!؟

مطبش شلوغ بود همچنان !؟ چند ماهه مريض جديد قبول نميكنه همه را ميفرسته اول پيش رباني !!!!!!!!بعد ربا ...

نه خلوت بود اتفاقا.نميدونم چيكار كنم.من پريودم منظم بود تقريبا اما الان يك هفتس عقب افتاده.

من ۲۱ام پیش دکتر اصف جاه عمل کردم دوتافیبروم یکی ۶سانت ویکی ۷/۵سانت داشتم برداشت الانم حالم خوبه بعد از ۴روز .خیلی میترسیدم حتی یه بار وقت گرفتم یه ماه پیش براعمل اما از استرس همه مریضیااومد سراغم براهمین کنسل کردم دوباره یه ماه بعد وقت داد بهم ولی حتما برین عمل کنین خیلی حالم خوبه