2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 798814 بازدید | 14272 پست
دوستانی که جراحی باز فیبروم انجام دادن تا چند روز خونریزی داشتن؟ من۳۱جراحی کردم هنوز بعد۴روز درن بهم ...

عزیزم من درباره جراحی فیبروم نمیدونم ولی بعد سقطم من تا وقتیکه پریود شدم خونریزی داشتم.

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
دوستانی که جراحی باز فیبروم انجام دادن تا چند روز خونریزی داشتن؟ من۳۱جراحی کردم هنوز بعد۴روز درن بهم ...

من 27 خرداد عمل باز کردم 

تا اونجاییکه یادمه فقط سوند و سرم بهم وصل بود نه چیز دیگه ای 

اومدم خونه هم خونریزی یا ترشحی خاص و طولانی نداشتم از واژن، از محل جراحی که اصلاً. 

البته به لطف خدا کلا مشکلی با جراحی باز نداشتم. 

اینجا هم ظاهراً اکثراً لاپاراسکوپی کردن 

ما لاپاراتومی ها جزء اقلیتیم 

انشاءالله بزودی زود بهبود پیدا کنی عزیزم 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از پاسختون.متاسفانه اطراف درنم خونریزی کرده و پانسمانم یکمی خونی شده دکترم امروز و فردا هم نه تو مطب هستن نه تو بیمارستان نمیدونم چکار کنم.میترسم عفونت کنه وگرنه تا شنبه تحمل میکنم

ممنونم از پاسختون.متاسفانه اطراف درنم خونریزی کرده و پانسمانم یکمی خونی شده دکترم امروز و فردا هم نه ...

عزیزم اگه میتونی یه سر به بیمارستان بزن پرستارها ی بخشی که توش بستری ببودی یا اورژانس نگاه میکنن اگه جدی بود باید به دکتر اطلاع بدن

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
2742
عزیزم اگه میتونی یه سر به بیمارستان بزن پرستارها ی بخشی که توش بستری ببودی یا اورژانس نگاه میکنن اگه ...

بله حتما همین کارو میکنم.متاسفانه من شهرستانم و سختمه برم مشهد ولی مجبورم و باید برم. ۲شنبه هم باید برم بخیه هارو بکشن.مشهد هم شلوغ و پرترافیکه سختمه

من چند روز دیگه نزدیک اولین تاریخ عادت ماهانه بعد از عملم هست ، قبل عمل چون فیبروم هام ساب سروز بود مشکلی نداشتم ، نه درد وحشتناک ، نه خونریزی زیاد ، ولی الان دو روزه خیلی درد دارم ، همش استرس دارم الان درد دارم پریودم چه شکلی می شه 

2740
اینقدر درد داشتم که اخرش دست به دامن شیاف دیکلوفناک شدم ، به نظرتون اگر غیرطبیعی برم سراغ دکتر 

بنظرم برو دکتر ، ایشالا که چیزی نیست ولی آدم محتاط باشه تو این شرایط بهتره

شما ساب سروزال داشتید و عمل باز کردن براتون؟ علت لاپاراسکوپی نکردنشون چی بود؟

بنظرم برو دکتر ، ایشالا که چیزی نیست ولی آدم محتاط باشه تو این شرایط بهتره شما ساب سروزال داشتید و ...

لاپارسکوپی کردم ، جراحی باز نبود . اتفاقا روند بهبودم هم بد نبود ، تقریبا دارم خوب می شم . 

یه دردی هم وقت هایی که زیاد می شینم یا تحرک دارم داشتم . 

الان احساس می کنم این درد جدید نباید مال جراحی باشه ، چون تازه شروع شده 

نوع فیبرومت چی بود؟ من عمل باز داشتم. اما خونریزی نداشتم. فیبرومم ساب سروز بود. اما درد و ضعف داشتم. الان هم بعد از دو ماه هنوز ضعف بدنی کاملا برطرف نشده. فکر می کنم بعد از جراحی این ضعف یکم طبیعی باشه

سلام دوستان

من الان ۲ هفته از عمل لاپراسکوپی فیبرومم با دکتر آصف جاه گذشته

هنوز در روز حدود ۴ تا۵ لکه خون ازم دفع میشه ، این طبیعی هست ؟

و اینکه هنوزم موقع راه رفتن و نشستن و بلند شدن سمت چپ که درحقیقت فیبرومم از اون قسمت خارج شده درد میگیره ، البته دردش قابل تحمل هست اما خوب هنوز هست 

چیزی که بیشتر اذیتم میکنه کمر درد هست نمیدونم که چرا بعد از عمل یه کم که فعالیت میکنم کمرم درد میگیره ، نگرانم کرده این موضوع 

2706