2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 794364 بازدید | 14246 پست
LD ? ال دي خودش فيبروم رو بزرگ مي كنه ، ديفرلين كه عزيزم يائسگي موقت مياره نهايت شش ماه پشت هم ميدن ...

سلامLD بزرگ نميكنه .HD كه بزرگ ميكنه .خود آصف اين را ده بار به من گفت !!!!اديفرلين يائسگي موقت ميده ولي چون ترشح استروژن و پروژسترون قطع ميشه فيبروم را كوچيكتر ميكنه !!!!ولي خدايي نشنيدم فيبروم وحشي تر بشه و بدتر رشد بكنه !!!!!شما مگه نميگي الان دوباره فيبروم ٦ سانتي داري!؟!؟!؟!؟خود آصف جاه چي گفت بهت !؟گفت با همين فيبروم باردار بشي!؟هيچ راهي بهت پيشنهاد نداد !؟

به نظر من برو پيش خودش !چون قطعا دوباره لاپارا نميتوني بكني بايد عمل باز بشي !؟!؟!

سلامLD بزرگ نميكنه .HD كه بزرگ ميكنه .خود آصف اين را ده بار به من گفت !!!!اديفرلين يائسگي موقت ميده ...

عزيز دل من ، شما فقط يه مطالبي شنيدي ، من خودم تزريق كردم (در عرض ٤ سال در مجموع ١٠ آمپول ) ، من از سال ٨٨ تا ٨٩ اندازه فيبرومم هيچ تغييري نكرد ، سال ٨٩ به توصيه يك دكتر سه ماه آمپول ديفرلين زدم كه اصلا روي من جواب نداد و اندازه فيبرومم عوض نشد ، چند ماه بعد به تجويز يك دكتر ديگه سه ماه دكاپپتيل زدم كه فيبروم من از ٦ سانت شد ٤ سانت ، چون فيبروم به استروژن حساسه و با قطع پريود استروژن قطع ميشه و فيبروم كوچكتر ، همين ، به صورت خيلي موقت ، بعد از برقراري پريود مجددا رشد مي كنه و حتي از اندازه قبليش هم بزرگتر ميشه ، من با برقراري پريودم فيبرومم مجدد تا ٧ سانت رشد كرد ، يكي دو سال بعد هم رسيد به ٩ سانت كه باز با تجويز يه دكتر ديگه براي شش ماه دكاپپتيل زدم كه به خاطر كمبود دكاپپتيل از نوع ميكرورلينش هم استفاده كردم يعني چند تاش دكاپپتيل و چند تاش ميكرورلين ، با شش ماه قطع پريود شايد فقط دو سانت فيبروم كوچكتر شد ، اون موقع سال ٩٢ بود ، با اين تجربه شش ساله كه داشتم ديگه درمان خاصي نكردم تا سال ٩٤ كه عمل كردم ، رحمي كه فيبروماتو هستش فيبروم توليد مي كنه ، براي همين دوستاني كه قصد بارداري دارن بعد از عمل جراحي فيبروم چند ماه با مشورت دكتر براي التيام زخم ها فرصت بدن و بعد سريع اقدام كنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامLD بزرگ نميكنه .HD كه بزرگ ميكنه .خود آصف اين را ده بار به من گفت !!!!اديفرلين يائسگي موقت ميده ...

عزیزم دوستمون درست میگه فیبروم رشد مجدد داره متاسفانه پس سعی کنید بعد عمل تحت نظر دکتر طب سنتی باشید و اگر متاهلید و میخواید بچه دار بشید تعلل نکنید،درمان اصلی و نهایی فیبروم هیسترکتومی یا تخلیه رحمه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2728
عزيز دل من ، شما فقط يه مطالبي شنيدي ، من خودم تزريق كردم (در عرض ٤ سال در مجموع ١٠ آمپول ) ، م ...

سلام عزيزم خوب شما چون رحمت فيبروماتوز يا فيبروم سازه پس اين مشكل را داري و خواهي داشت !!!

ديفرلين همون دكاپپتيل هست مكانيسم عمل هر دو يكي هست فقط نام تجاريشون فرق داره!!!!منم خودم سه ماه ديفرلين زدم طبق پيشنهاد خود آصف كه فيبرومم فقط كمي كوچك شد ولي خدايي وحشي نشد !!!!!!!طبيعيه كه با شروع مجدد پريود دوباره بزرگتر ميشه !!!!

فقط جسارتا نگفتي در حال حاضر خود آصف جاه بهت چي پيشنهاد داده!!!!!!

من چون ٧ ساله مريضشم و دو بار تا الان باهاش عمل داشتم دوست دارم جوابش را به شمابدونم !!!!!!!!!كه الان ميخواد چيكار براتون ميخواد بكنه !!!!

سلام عزيزم خوب شما چون رحمت فيبروماتوز يا فيبروم سازه پس اين مشكل را داري و خواهي داشت !!! ديفرلين ...

سلام عزيزم

اول اينكه ممنون از تشخيص هوشمندانه شما جهت اينكه متوجه شديد بنده اين مشكل را دارم و خواهم داشت 😀 ، اصلا منظورت رو از نوشتن اين جمله نفهميدم خانوم دكتر 😀

دوم اينكه من خودم ميدونم ديفرلين و دكاپپتيل و ميكرورلين از يك خانواده هستن  و مكانيسم عملشون يكي هست ، خودم هم بهش اشاره كردم .

سوم اينكه ، اينكه نوشتم فيبروم وحشي ميشه منظورم اين نيست كه درنده ميشه و گازتون ميگيره 😀 ، يعني با اين آمپول ها و داروهاي شيميايي سر به سرش نذاريد بهتره ، چون با برقراري مجدد پريود دوباره عود مي كنه و اين بار از اندازه قبليش بزرگتر ميشه 

چهارم اينكه خب اگه طبيعي و واضحه كه با شروع مجدد پريود فيبروم دوباره رشد مي كنه پس همونطور كه خدمتت گفتم كوچك شدن فيبروم در اثر تزريق اين آمپول ها كاملا موقتيه 

پنجم اينكه جسارتا هنوز پيش دكتر آصف جاه نرفتم كه پيشنهاد بگيرم و هر زمان رفتم خدمتت عرض مي كنم

و البته من هم يه سؤال از شما دارم:

شما طي اين ٧ سال دو بار عمل چي با ايشون داشتيد ؟ هر دو بار عمل فيبروم بوده ؟ ميشه كامل و دقيق توضيح بدي ؟

(فقط خواهشا اين علامت تعجب ها رو جلو جمله هات نذار من همش فكر مي كنم داري باهام دعوا مي كني 🙂🙂)

2740
سلام عزيزم اول اينكه ممنون از تشخيص هوشمندانه شما جهت اينكه متوجه شديد بنده اين مشكل را دارم و خواه ...

ماشالله چقدر مودب و خوش صحبتي شما !!!!

باشه بابا شما دكتر شما فيلسوف شما پروفسور !!!!!!

خوش باشي خانم دكتر  !!!!!!!!

سلام عزيزم خوب شما چون رحمت فيبروماتوز يا فيبروم سازه پس اين مشكل را داري و خواهي داشت !!! ديفرلين ...

البته تو سایتها هم نوشته دارو موقت کوچیکش میکنه قطع دارو اونو به سایز قبلی برمیگردونه اگر بچه نداشته باشه فرد تمام تمرکز روی حفظ رحمه واگر بچه داشته باشه عاقلانه ترین راه هیسترکتومیه چون بعد عمل احتمال رشد مجدد دو داره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
البته تو سایتها هم نوشته دارو موقت کوچیکش میکنه قطع دارو اونو به سایز قبلی برمیگردونه اگر بچه نداشته ...

درسته عزیزم ، منتها تا فیبروم خونریزی شدید ایجاد نکنه که سلامت فرد به خطر بیفته رحم رو در نمیارن ، بعد یائسگی هم خودبخود کوچیک میشه 

درسته عزیزم ، منتها تا فیبروم خونریزی شدید ایجاد نکنه که سلامت فرد به خطر بیفته رحم رو در نمیارن ، ب ...

ولی این قضیه که تو یائسگی صددر صد فیبروم کوچیک بشه و از بین بره قطعی نیست وگرنه عالیه که استرس هیسترکتومی و عوارض بعدش نباشه

دوستانی که جراحی باز فیبروم انجام دادن تا چند روز خونریزی داشتن؟ من۳۱جراحی کردم هنوز بعد۴روز درن بهم وصله و ترشح دارم تا پس فردا هم باید درنم وصل باشه خونریزی از واژن هم دارم دیگه خسته شدم.اینقدر خون از دست دادم که دیروز ۵دقیقه تو اتاق راه رفتم یکباره از هوش رفتم و با سر خوردم زمین بعد چند دقیقه به هوش اومدم.بخیه هام هم خیلی درد میکنن.جای درنم هم که دیگه وحشتناک درد میکنه.

2706