2733
2734
عنوان

بیاین از عشقای دوران نوجونیتون بگید چقدر حستون واقعی بود؟ چقدر الکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 115 پست
واقعی بود  ولی الان می بینمش می گم خدایا این چی داشت من عاشق سینه چاکش بودم

خب دیگه پس الکی بوده درواقع چون هیچکدوم انتخاب درستی نبودن فقط مقتضای سنمون بود که عاشق اینجور آدما میشدیم😂

من شصت بار گفتم رو دلم مونده  

بچه بودم یکی از پسرای اشناهامون دوستم داشت و بهم گفت منم کلا نمیفهمیدم عشق و عاشقی و این چیزا چیه پروندمش 

بعد چند سال موندم تو حسرتش

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولین دوس پسرم از سن ۱۶ تا الانو همچنان دارررمش😂😂

و من نیز هم😑از پونزده سالگی

أعیشُ هُنا بین أشیاء مُحطَّمة  ؛ قلبی واحدٌ بینها!           دانشجوی علاف مملکت و رئیس دار المجانین🚶🏻‍♀️              •هُوَ روحي و قَلبي #عین
2728
من فقط عاشق بازیگرا میشدم 

خوبه باز من روفامیل هم کراش بودم به ۹ سال بزرگتر از خودمم رحم نمیکردم🤣🤣🤣

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
همش الکی🤗

خوبه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2740
من اولین دوس پسرم از سن ۱۶ تا الانو همچنان دارررمش😂😂

ایولل بابا ....پس معلومه عشقتون واقعیه واقعیه

تو نوجوونی ۳ بار عاشق شدم هرسه تاشوهم فراموش کردم الانم نعتقدم عشق واقعی نبوده

اره دیگه وقتی ادم بتونه فراموشش کنه یعنی اونقدرام حس قوی نبوده

عجب انرژی خاصی داره امضات    

نگاهت قشنگه عزیزدلم❤❤❤😘😘😘

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

میگه هیچ حسی برام شبیه تونیس

هیچ حس مثل اولی نیس مگر در یک حالت اونم دومی بیادوانقد بهت عشق ومحبت بده که ردزی هزار دفعه خداروشکر کنی اون موقع عشق اول فراموش میشه اکه اینجوری نباشه هر وقت از دومی بی محبتی دیری بی اهمیتی دیدی یاد عشق اولت میوفتی 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه