2737
2734
عنوان

بیاین از عشقای دوران نوجونیتون بگید چقدر حستون واقعی بود؟ چقدر الکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 115 پست
وای اصلا دلم یه جوری شد       مرسی    

فداا❤❤

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای همششش چرت و پرت

مثلا یادمه عاشق پسره ی موذن مسجد شده بودم ولی حتی از نزدیییییک ندیده بودمش

یا عاشق پسره ای که تو یه سوپری گاهی چیز میز میفروخت

حالا هیچکدوم اینارو از نزدیک ندیده بودم اسمشونم نمیدونستم

واااای همششش چرت و پرت مثلا یادمه عاشق پسره ی موذن مسجد شده بودم ولی حتی از نزدیییییک ندیده بودمش ...

🤣🤣🤣واای موذن دیگه خییلی سمم بود

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728
واقعا نمیتونم کس دیگه ای رو غیر از اون کنارم تصور کنم اتفاقا فکر میکنی…عشق کم کم تو دل ادم نفوذ ...

اخه میدونی منم چند ساله با یه پسری هستم

حدود دو سالشو ک فقط با خودش بودم و هر روزز با هم بیرون بودیم از صبح تا شب و تصمیم گرفتم باهاش نامزد کنم فکر میکردم عاشقشم ولی وقتی ک موقعیتش بد شد و بدبیاری اورد باهاش نامزد نکردم و بعدشم کم کم به ادمای دیگه هم نزدیک شدم اگه این عشق مثل عشق شما واقعی بود ک اینجوری نمیتونستم حتی به کسی دیگه فکر کنم

یا به خاطر اینکه موقعیتش بد شده نامزدیو کنسل نمیکردم...

فدای مهربونیات چشات قشنگ میبینه❤

نشی که حیفی😘❤

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2740
وایی نگو هموسووو😂😂😂😂

کراش هامم تباه بودنن🤣🤣🤣

اخه میدونی منم چند ساله با یه پسری هستم حدود دو سالشو ک فقط با خودش بودم و هر روزز با هم بیرون بودی ...

حس میکنم بیشتر حست وابستگی بوده تا عشق 

ولی مطمئن باش یروزی یکی سرراهت قرار میگیره ک همه معادلاتتو بهم میزنه:)))

ببخشید عزیزم چند وقت بود نیومده بودم سایت 

أعیشُ هُنا بین أشیاء مُحطَّمة  ؛ قلبی واحدٌ بینها!           دانشجوی علاف مملکت و رئیس دار المجانین🚶🏻‍♀️              •هُوَ روحي و قَلبي #عین