2733
2739
عنوان

بیاین از عشقای دوران نوجونیتون بگید چقدر حستون واقعی بود؟ چقدر الکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 115 پست
همششش الکی بود 😂تازه الان بهش فکر میکنم خنده م میگیره البته بگم کلا هیچوقت اهل رابطه و دوس پسر نبود ...

منم 😂😂

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم اینقدر رو یکی از اقوام دور کراش بودم و هر شبببب بهش فکر میکردم تا اینکه یه شب شانسی تو ی عروسی ب ...

وااااییی منم دقیقااا همین جریانی شد انا یه مدل دیگش زدو یه هروسی باهم دعوت شدیم بعد بهم یکی گفت برو به فلانی همون کراش من گفت بگو فلان چیزو بیاره منه احمقم روم نمیشد اصلا از دور نگاش کنم از ده فرسخیش رد میشدم دستو پام به رعشه میوفتاد رفتم به یه دختر ازین عفریتهذهای بی حیا که کرم کیریزن گفتم اون بره بهش بگه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2731

میشه ی حسرت همین

سلام خوب حرفامو بخون خوب خوب …نمیدونم مشکلت چیه ؟ ولی زندگی های ما پر از گره هست ، شاید تو که امضا منو میخونی ازدواجت جور نمیشه یا بچه دار نمیشی یا شوهرت بده یا مشکل مالی داری یا توی زندگیت گره افتاده یا یا یا و هزاران یا دیگه یا شاید فکر میکنی طلسم هستی یا همزاد داری یا جن عاشق داری یا سرکتاب گرفتی یا فال گرفتی یا یا یا 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋گوش کن تو نباید بری سراغ فالگیر و دعانویس و جادوگر و طلسم نباید بری اگر بری نه تنها چیزی به دست نمیاری بلکه پول و …خیلی چیزا رو از دست میدی من ی راهی دارم برات که هم باعث شد ازدواجم جور شه و هم حس میکردم طلسمم باطل شه و مشکلات مالیم هم حل شه …چهل روز سوره بقره از اول سوره تا آخرین آیه گذاشتم هر روز ساعت ۱۱ ظهر توی خونه از طریق آپارات و تلاوت به صورت ترتیل پخش میشد و بعد از تقریبا ۷ روز تاثیرات عجیبشو دیدم . خودم نمیخوندم اگر بخونی بهتره من فقط میزاشتم پخش شه ساعتش مهم نیست فقط چهل روز مداوم باشه و موقع خوندنش از خدا بخواه مشکلت حل شه برای من حدود یکساعت و بیست دقیقه میزاشتم ترتیل پخش بشه گاهی حواسم به صداش بود گاهی نبود میتونی اگر شرایط پخش تو خونه رو‌نداری با هدفون گوش‌کنی ولی میتونم بگم معجزه است اگر اینکارو کردی و نتیجه دیدی به بقیه هم بگو و برام صلوات بفرست .قرآن بهترین گره گشا هست چون از جانب خداست . به خدا توکل کن انشاالله نتیجه میگیری برای من جواب داد انشاالله برای شما هم جواب میده در هر صورت قرآن کریم جز برکت نیست :))از این لینک سوره بقره رو گوش کنید حدود ۱ ساعت کمی بیشتر هست ولی تند خوانی هست …….   این آدرس کپی و پیست کنید                   https://www.aparat.com/v/piBCy/                        
انگار متنتوخودم نوشتم منم دقیقا ی زمانی اینجوری بودم  البته من تاچندماه هم بهشون فکرمیکردم

منم بعضی وقتا دو نفر هم زمان بودن من چند وقت بهشون فکر میکردم آخرم ب نتیجه نرسیدم کلا فراموش کردم😂

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی ، قصه این است چ اندازه کبوتر باشی...🤍🌿🕊️

هیچی پسره بیعشور میدونه شوهر کردم  میدونه میدونم زن داره 

ولی هنوز نخ میدادش 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

۱۳ سالم بودعاشق پسرداییم بودم...نگو حسمون‌ دوطرفه بود،۲۸ آذر ۹۴ اومد بهم گفت دوستت دارم...اونموقع ۱۸ سالش بود...بعد از ۵ سال دوستی زیر نظر خانواده ها،الان یک ساله که عقد کردیم😍⁦❤️⁩

2738
من شصت بار گفتم رو دلم مونده     بچه بودم یکی از پسرای اشناهامون دوستم داشت و بهم گفت منم ...

وااای چقدر حال گیریه 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️یعنی فکر کرد دوسش نداری؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
اتفاقا منم گاهی وقتی نگاش میکنم  با خودم میگم چیش نسبت به دیگران خاص تره که انقدر دوسش داشتم

من یه مدت رو جومونگ کراش داشتمدشدید😂😂😂مخصوصا از جایی که موهاشو چتری میزدو ریش داشت 

۱۹ سالم بود ۵ سال گذشت یادم نرفته واقعی بود خیلی هم درد داشت خوشبختم و هنوز خلا حس میکنم

چه امضای قشنگی😍

و چه ذات قشنگی....

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
همینقدر بگم ک الان همسرمه😐😂

😂😂😂خداروشکر که حداقل بهش رسیدی

وااااییی منم دقیقااا همین جریانی شد انا یه مدل دیگش زدو یه هروسی باهم دعوت شدیم بعد بهم یکی گفت برو ...

😂😂😂😂💔عالیه 

تازه این یارو تو عروسی (مختلط بود) همین اواخر هم بود هی میومد سد راه من هی از اسمم شعر میساخت🥴🥴بعدش چارتا چیز دیگم میگفت میخواست مثلا نمک بریزه🥴🥴🥴منم ازش ترسیدم بعدش دیگ ب غلط کردن افتادم گفتم منو چ به کراش زدن 😂😂🥴🥴

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند
2706