2733
2739
عنوان

بیاین از عشقای دوران نوجونیتون بگید چقدر حستون واقعی بود؟ چقدر الکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 115 پست
۱۹ سالم بود ۵ سال گذشت یادم نرفته واقعی بود خیلی هم درد داشت خوشبختم و هنوز خلا حس میکنم

اصلا عشق های اون دوران با اینکه ادم از نظر فکری خیلی پخته نیست ولی یه پاکی و خالصی خاصی داره

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا عشق های اون دوران با اینکه ادم از نظر فکری خیلی پخته نیست ولی یه پاکی و خالصی خاصی داره

یه حس عجیب وغریبی داره عشق تو اون زمان منم اولین بار ۱۸ سالم بود 

ولی چه کنم از بخت بدم همه ادمای بی اهمیت میان سمتن

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2728

گریه های روزای اخرمون چیزی نیس ک فراموشم بشه

قبلش تو ۱۵ سالگی هم کسی رو دوس داشتم ولی ادامه دار نبود اون خیلی ابکی بود ولی همون موقع عم میدونستم عشق نیس فقط دوس داشتنه خالیه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

وایی خدا یادش بخیر، بابام کلوپ داشت یه پسره می اومد گاهی وقتا، انقد عاشقش شده بودم همش شبا میگفتم خدایا یه کاری کن خوابشو ببینم 😢 اون روزایی که نمی اومد کسل بودم روزایی که می اومد منم میشستم پشت در که صداشو بشنوم (مغازمون یه جوری بود که از داخل آشپزخونمون در میخورد به مغازه) وقتیم که میخواست بره میرفتم جلو در که رفتنشو ببینم. همیشه هم یه عطری میزد که بوش اونروز کامل تو مغازه میموند شبا میرفتم میشستم فقط بو میکردم. لعنتی عطرش تک بود هنوزم که هنوزه بویی مثل اون عطرو نشنیدم و بااینکه نزدیک 12 سال گذشته مطمئنم بوی اون عطره رو اگه بشنوم غرق اونروزا میشم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

وای من از 14 سالگی رو مگس های نر اطرافمم کراش داشتم کافی بود توخیابون یاپارک...ی پسرخوشتیپ ببینم ک ب دلم نشسته ماه هابهش فک میکردم حتی برا چندتاشون اشک میریختم  فکرمیکردم عاشق شدم   چقد تباه بودم الان یادشون میفتم خندم میگیره    البته هنوزم همونجوریم ولی نسبت ب اون موقع بهترشدم

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2740
اخیی چند سالتونه الان

بیست و یک سالمونه

أعیشُ هُنا بین أشیاء مُحطَّمة  ؛ قلبی واحدٌ بینها!           دانشجوی علاف مملکت و رئیس دار المجانین🚶🏻‍♀️              •هُوَ روحي و قَلبي #عین
من یه مدت بددددجوووور پسر یکی از اقوام دور بود که بدجووور تو دلم بود کلا شبا تا صبح با فکر بهش میگذر ...

منم اینقدر رو یکی از اقوام دور کراش بودم و هر شبببب بهش فکر میکردم تا اینکه یه شب شانسی تو ی عروسی باهم دعوت بودیم بعدش مثل اینکه اونم از من خوشش میومد😂😂😂از کجا نمیدونم

بعدش اینستا منو همون شب پیدا کرد بهم پیام داد و کلی حرف زد و حرفاشم خیلی صمیمی بودن😐منم زدم بلاکش کردم و اینستامم حذف کردم😂🤣😂🤣😂🤣😂اصن عاشق خودمم 

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند
وای خدااا  خیلی با نمک بود ی سنی هر کسیو میدیدم عاشقش میشدم بعد دو دقیقه فارغ😂😂چ عشقا ک تو ی ...

باز تو خوبی من ۶ سال کراش بودم رو یکی که نزدیک ده سال ازم بزرگتر بود بعد اصلا هیچ توجهی هم بهم نداشت🤣

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
وای خدااا  خیلی با نمک بود ی سنی هر کسیو میدیدم عاشقش میشدم بعد دو دقیقه فارغ😂😂چ عشقا ک تو ی ...

انگار متنتوخودم نوشتم

منم دقیقا ی زمانی اینجوری بودم  البته من تاچندماه هم بهشون فکرمیکردم

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
واقعی بود  ولی الان می بینمش می گم خدایا این چی داشت من عاشق سینه چاکش بودم

اتفاقا منم گاهی وقتی نگاش میکنم  با خودم میگم چیش نسبت به دیگران خاص تره که انقدر دوسش داشتم

باز تو خوبی من ۶ سال کراش بودم رو یکی که نزدیک ده سال ازم بزرگتر بود بعد اصلا هیچ توجهی هم بهم نداشت ...

ای خدااااا ۶سال😐

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی ، قصه این است چ اندازه کبوتر باشی...🤍🌿🕊️