2752
2734
عنوان

چاق شدم خیلیییی بعد زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 30 پست
سلام عزیزم بنظرم اول با متخصص زنان که تحت نظرش هستی مشورت کن اگه بهت اجازه داد با کمک متخصص تغذیه وز ...

ممنون عزیزم🥰

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب پس یعنی من میتونم دیگه چون پسرم ۱۱ ماهس

اره حتما میتونی 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
😬😬😬عجله دارم  اخه همه شیردهی لاغر میشن من بدشانسم😔 انشالله نی نی ب غذا بیفته بلکه بشه رژی ...

عزیزم نگران نباش به خودتو نی نی برس هیچ عجله ای هم نداشته باش 

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
میشه لینک بامداد خمارو برام بفرستی.سرچ میکنم کلی بامداد خمار میاد

اونحا تگتون میگنم

سلام عزیزم خوبی مهدیه ام که قبلا باهم وزن کم میکردیم میشه بیای یه سوال دارم ازت

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام عزیزم خوبی مهدیه ام که قبلا باهم وزن کم میکردیم میشه بیای یه سوال دارم ازت

سلام گلم شناختم بگو عزیزم درخواستتم قبول کردم 

سلام گلم شناختم بگو عزیزم درخواستتم قبول کردم 

سلام عزیزم خوبی با کدوم‌فرمول داری کم میکنی؟

عالی کم شدی 👏👏👏👏👏👏

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام عزیزم خوبی با کدوم‌فرمول داری کم میکنی؟ عالی کم شدی 👏👏👏👏👏👏

قربونت برم سلام فدات

ن بابا کجا 😔کم کم میشه عصبیم کرده درست نمیرسم‌ورزش کنم نهایت هفته ای ۲یا۳بار ورزش داره 

بافرمول بامداد وزن در۲۰ منهایی ۲۰۰بدونه فست

قربونت برم سلام فدات ن بابا کجا 😔کم کم میشه عصبیم کرده درست نمیرسم‌ورزش کنم نهایت هفته ای ۲یا۳بار ...

اینجوری وزن استوپ نمیشه؟

یکنواخته؟

من هر روز فقط میتونم ۲۰ مین پیاده روی کنم ۸۳ بودم

الان شدم ۷۷

تا الان بایه دکتر رژیم‌میگرفتم‌میگفت ماهی ۱کیلو ولی خیلیییی حوصله ام کم شد میخوام حداقل ۳کیلو بشه ماهیانه

حالا دیگه از امروز همین فرموله رو جلو میرم ببینم چی میشه

ولی انصافا ۹۳ بودی الان عالیییی👏👏👏👏🥰

اینجوری وزن استوپ نمیشه؟ یکنواخته؟ من هر روز فقط میتونم ۲۰ مین پیاده روی کنم ۸۳ بودم الان شدم ۷۷ ...

یکی دوبار استپ شدم یاکمتراز مجازم خوردم مثل فست مثلا درحد ۱۰۰۰تایی 

یا مثلا ۲۰۰۰تا 

دراصل شوک دادم خوب شد

منم زیاد ورزش ندارم یهو مثلا دوسه روز ورزشم عالیه یک هفته نمیشه نمیرسم 🤐🤐🤐

منظم نیس ولی خودمم راضیم حداقل بهتراز اضافه کردنه😅😅

دیگ‌😅😅😅

چرا بادکتربهتره ک اصولی تره😅

من شوهرم مخالفه واسه همین نمیتونم دکتر برم خخخ

همینو پیش میرم 

کاهش شماهم‌خوب بوده ک😍انشالله زود ب وزن دلخواهمون برسیمممم🥵🥵🥵🥵

یکی دوبار استپ شدم یاکمتراز مجازم خوردم مثل فست مثلا درحد ۱۰۰۰تایی  یا مثلا ۲۰۰۰تا  دراص ...

من چیکار کنم اصلا کالریمونمیرسم پر کنم خیلییی دستم بنده

خیلیییی با بچه سخته رژیم و ورزش

واقعااااااواقعن

منم چون یکبار بدنم رژیم رو تجربه کرده کاهشم کمه

مثلا سری قبل هفته ای دو کیلو کم میشدم تازه ورزشمم دستو پاشکسته بود

من چیکار کنم اصلا کالریمونمیرسم پر کنم خیلییی دستم بنده خیلیییی با بچه سخته رژیم و ورزش واقعاااااا ...

منم بامغزجات اینا گاهی پرمیکنم یهو یادم میاد کم خوردم حخخخخ

دقیقا منم خیلی کمه دوره قبل ۸ماهه ۲۰کیلو کم کردم ولی الان ۶ماهه۱۰کیلو😑😑😑