2737
2734

بسته نت خریدم یهو دیدم پیام پیکر بندی اومد همه رو درست انجام دادم بعد دیدم نت نیس چند باربه ۷۰۰زنک زدم گفتن ازطرف مامشکلی نیس هزار بار تنظیمات گوشیو نگاه کردم وسیمکارتو دراوردن وخاموش روشن انقد گریه کردم بچه ها اخه ترسیدم که نکنه درست نشه اخه من کارم بااینترنته وکسی نیس بهم پول بده بدبخت میشدم واسه همین کلی گریع کردم پدرم میگفت خب مگه نت نباشه چی میشه منم گفتم خب پول نمیدی نت نباشه بیکار میشم 😭😭😭

خدایا داده ونداده ات راشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم کارت چیه ؟

انلاین شاپی؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2740

ب احاظ روحی نیاز دارم دغدغه ام همینقد باشه🙂

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2706