2737
2734
عنوان

وزن کم کردم💃💃💃💃💃💃😍😍😍😍

240 بازدید | 25 پست

واااای خیلی خوشحالم پنج روزه قرص لاغری میخورم تاااا دلمم میخاد غذاا میخورم روز اول ۸۳:۹۴کیلو بودم امشب خودمو کشیدم ۸۳:۵بودم حالا درسته کمه ولی خیلی خوسحالم ک تاثیرداشتن💃💃💃❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحالم که خوشحالی 😍😍😍 ولی عزیزم تو که قرصه رو میخوری یکمم غذات رو کم کن بزار نیجه بهتری بگیری 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2731
نخور پشیمون میشی مثل من😑

چرا پشیمون شد ایم قرصا بگید

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
2738
چرا پشیمون شد ایم قرصا بگید

من مجیک اسلیم خوردم چند سال پیش معده م خونریزی کرد به مرگ رسیدم

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش
2706