2737
2739
عنوان

این رفتار پسر تو اشنایی

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 40 پست
راستی شما رو جطور معرفی میکنن؟ مثلا کی معرفی میکنه؟ و تو اشنایی با طرف معذب نمیشید؟ من تاحالا تجربه ...

دوست آشنا همکار فک و فامیل در و همسایه معرفی کردن😁

حتی خیلی پیش اومده بیرون تو خیابون و امامزاده و مغازه که برای خرید رفته بودم از مامانم شماره خواستن برای خواستگاری

منظورتو از معذب بودن متوجه نمیشم مثلا اونی که میره دوست میشه با پسر غریبه جور میشه و... معذب نمیشه؟!

آشناییه دیگه در مورد دیدگاه و سبک زندگی و... حرف میزنید

دوست آشنا همکار فک و فامیل در و همسایه معرفی کردن😁 حتی خیلی پیش اومده بیرون تو خیابون و امامزاده و ...

اره درسته ولی اینکه معرفی بشین خب جو جدی تره

پسر دخترا معمولا تو فضای مجازی باهم اکی میشن‌کم تم یخشون باز میشه نه یهویی سر موضوعات جدی زندگی با یکی حرف بزنن

Just do it
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست آشنا همکار فک و فامیل در و همسایه معرفی کردن😁 حتی خیلی پیش اومده بیرون تو خیابون و امامزاده و ...

الان مجردی یا متاهل؟

من ازدواجم جور نمیشه هر کی میاد یا به دلم نیس یا اگه من خوشم میاد اون پیگیر نمیشه 

حالم گرفته سنم بالا رفته و احساس میکنم سخت پسند شدم

2731
2738
الان مجردی یا متاهل؟ من ازدواجم جور نمیشه هر کی میاد یا به دلم نیس یا اگه من خوشم میاد اون پیگیر نم ...

منم شرایط شما رو دارم و البته بهم گفتن بختم بسته‌اس که نتیجه نمیرسه و نشونه‌ای دیدم که مطمئنم و نمیتونم بگم...

یه مدت انقدر معرفیا زیاد بود گریه میکردم🥲😂چون خسته شده بودم از نشدن

فکرکن هر دفعه با خودت میگی این دیگه اوکی میشه بعد یا من نمیپسندیدم یا شرایطمون با هم جور نبود یا اونا نمی‌خواستن مثلا یه خواستگارم خودش پسندیده بود و در مورد جلسات بعدی حتی مهریه صحبت میکرد ولی خانواده‌اش دنبال دختر حوزوی بودن و نشد! من محجبه‌ام ولی بدون آرایش نیستم 

منم شرایط شما رو دارم و البته بهم گفتن بختم بسته‌اس که نتیجه نمیرسه و نشونه‌ای دیدم که مطمئنم و نمیت ...

کی گف بختت بستس؟

به منم میگن دعاهم گرفتم هنوز استفاده نکردم.

دقیقا متوجهم من الان دیگه ناامید شدم از پیدا کردن ادم درست.

خدا جفتمونو خوشبخت کنه

کی گف بختت بستس؟ به منم میگن دعاهم گرفتم هنوز استفاده نکردم. دقیقا متوجهم من الان دیگه ناامید ش ...

معمولا کی میگه بختمون بسته‌اس یا نه؟!😐😂

من سپردم به خدا، خدام که قربونش برم به روی خودش نمیاره😂

جدیدا هر کی میاد ظاهرشو نمی‌پسندم...موردام ته انباری شدن🙈😂

ممنونم بابت دعای خوبت انشاالله🤲