2737
2739
اخه گوشی رو چرا برداشتی ی کار دیگه میکردی بی سرو صدا میرفتی ۱۱۰میگفتی جنس خراب داده پس نمیگیره متاسف ...

بشدت کثیف بود که به خاطر یک سیم شارژ ۶۰ تومنی با یک مشتری اینکار رو کرد 

اصلادر یک تصمیم آنی و از بس لجم گرفته بود گوشی رو برداشتم اونم از خدا خواسته سمتم هجوم آورد و گفت دزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ید دست روی قران بذارن  شما هم اگه کسی رو اطراف میشناسید خواهش کنید بیاد شهادت بدن وکیل دار ...

دقیقا قبل تعطیلات این اتفاق افتاد نه هنوز 

دنبال وکیل خوبم دیگه یک شنبه به بعد باید برم دنبال کار هام

2731
باید زنگ میزدی پلیس و میگفتی این فحاشی کرده

پیش دستی کردن خودشون زنگ زدن من که تک و تنها بین اون همه مرد و تماشاگر اصلا نمیفهمیدم اطرافم چه خبره

بعد پلیس اومد رفتیم کلانتری

با ید دست روی قران بذارن  شما هم اگه کسی رو اطراف میشناسید خواهش کنید بیاد شهادت بدن وکیل دار ...

اونجا خیلی آدم جمع شد ولی تنها شهود در مغازه دوست مغازه دار و پدرش بودن که اونها هم قطعا برای من شهادت نمیدن با اینکه میدونن چی شد

بشدت کثیف بود که به خاطر یک سیم شارژ ۶۰ تومنی با یک مشتری اینکار رو کرد  اصلادر یک تصمیم آنی و ...

من جای تو بودم از زن بودن خودم استفاده میکردم اون قدر داد و بی داد راه مینداختم ابروش بره محل کارش....ی انگیم بهش میبستم ....حالا گذشته ان شاالله امروز تاسوعاست  جوتبش رو بگیره و شما به حقت برسی

2740
من جای تو بودم از زن بودن خودم استفاده میکردم اون قدر داد و بی داد راه مینداختم ابروش بره محل کارش.. ...

ممنونم من میتونستم همون موقع برداشتن گوشی رو انکار کنم ولی به پلیس گفتم گوشی رو به قصد گرو کشی برداشتم 

و با علم به اینکه ممکنه به ضررم بشه گفتم چون به نظرم هیچ چیز جز حقیقت نمیتونه به آدم کمک کنه

اما وقتی قبول کردم گوشی رو برداشتم پلیس سریع گفت سرقته؟! 🤔

سلام سیم شارژری را از یک مغازه موبایلی خریدم طبق گفته ی فروشنده نبود و نامرغوب بود بردم که پس بدم فر ...

میتونی 

پزشکی قانونی نامه بده میتونی شکایت کنی به جرم ضرب و شتم و توهین

2706