2737
2739
اس امپرازول داد دکتر به پسر منم تا ۴ ماهگی نداد اما از ۴ ماهگی یهو شدید شد داشت اذیت‌میشد بچم بردم د ...

دختر منم خیلی شدید بالا میاورد اما گفت رفلاکس تا باعث نشه که کم وزن بگیره بچه دارو نیاز نداره من خودم ببلاک  ای ار دادم با این خوب شده حالا ببینم این ماه وزنش چطور

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم خیلی شدید بالا میاورد اما گفت رفلاکس تا باعث نشه که کم وزن بگیره بچه دارو نیاز نداره من خود ...

والا وزن پسر من خوب بود ولی دکتر گفت تو رفلاکس شدید اگر بچه دارو نخوره ممکنه مری آسیب ببینه در اثر اسید معده که میاد تو گلو 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من سه پیمونه ای ار ریختم یه پیمونه از شیر قبلیش که ببلاک پی دی اف بود باز  شدید بالا آورد

خب پی دی اف خودش شیر بدمزه ایه.ببلاک ۱ بگیر.یبوستش خوب میشه.رفلاکسشم از بین میره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
خب پی دی اف خودش شیر بدمزه ایه.ببلاک ۱ بگیر.یبوستش خوب میشه.رفلاکسشم از بین میره.

اره خیلی بد مزس دوماه اینو خورد بچم مجبور بودیم وزنش پایین بود

بعد دوماه انگار مزشو متوجه شد دیگه به زور میخورد

اخه میترسم قاطی کنم باز بالا بیاره

الان بچه شما مدفوعش چطوریه

دختر من قبلا ک پی دی اف میخورد منظم یه روز در میون

الان که آی ار میخوره معلوم نیست اصلا ولی روزی دوبار

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
اره خیلی بد مزس دوماه اینو خورد بچم مجبور بودیم وزنش پایین بود بعد دوماه انگار مزشو متوجه شد دیگه ب ...

دختر من هم دفعش خوبه هم وزن گیریش هم خوابش.کلا خداروشکر بجز رفلاکسش ک اوایل داشت مشکل دیگه ای نداره.امتحانش ضرر نداره.یه قوطی بگیر امتحان کن.پی دی افو تا یسال بیشتر نمیتونی بدی بهش اصلا.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم