2737
2739
از چه نظر عزیزم میگم پدی لاکتم مثل بی بی کر روغنیه؟ باعث یبوست نمیشه؟

والا دختر من دو سال پیش کرونا گرفت، هنوز کسی نمیدونست چه مرضیه، الهی بمیرم یک سالش بود چنان دلپیچه و استفراعو اسهالو بی حالی داشت که خدا میدونه، بماند که بستری شد و اینا ولی تنها دارویی که دکتر دا پدی لاکت بود خوبیش به این بود وقتی میخورد، گلاب به روتون، خشک استفراغ میکرد، دسشوییشم به مرور خوب شد، اینم بگم بهترین بیمارستان تخصصی اطفال بردیمش حالا دیگه اون یکی دارو رو تست نکردم ولی این فوق العاده برا دخترم موثر بکد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
ببین تجربه من ثابت کرد کولیک تا دوره اش تموم نشه کامل خوب نمیشه تا ۳ ماه و نیم نهایته دوره اش ۳ ماه ...

دختر من سه ماهشه یک  ماهه که خوب شده کولیکش ولی چند روز عصر از ساعت پنج بیدار تا شب دوازده

خیلی خوابش میاد نمیتوونه بخوابه کلافه میشه گریه میکنه نمیدونم از چیه

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دختر من دو سال پیش کرونا گرفت، هنوز کسی نمیدونست چه مرضیه، الهی بمیرم یک سالش بود چنان دلپیچه و ...

منم انقدر میترسم از کرونا  دخترم سه ماهشه همش

خیلی  سخته مریضی بچه خداروشکر خوب شده

منم انقدر میترسم از کرونا  دخترم سه ماهشه همش خیلی  سخته مریضی بچه خداروشکر خوب شده

نه عزیزم به اعصابت مسلط باش ترسو از خودت دور کن، دختر من تو یه جمعی رفت دو تا بچه دیگه اینجوری بودن، بعد ما هم نمیدونستیم این ویروسه، فکر کردیم مسموم شدن یا حال کولیک دارن، خلاصه دختر منم گرفت واقعا شکه شدم، بعد گفتن یه ویروسی بین نوزادا افتاده، الان میفهمم کرونا بوده، خلاصه میخام بهت بگم تا بچتو تو اجتماع نبری اتفاقی براش نمیفته، من متاسفانه تجربه نداشتم و اصلا فکر نمیکردم اینا بیماریشون مصری بوده.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731
نه عزیزم به اعصابت مسلط باش ترسو از خودت دور کن، دختر من تو یه جمعی رفت دو تا بچه دیگه اینجوری بودن، ...

نه عزیزم جایی نمیبرم اما خب همسرم مدام بیرون بخاطر کارش

ایشالا بیماری از همه بچه ها دور باشه

اسهال نداره که برا پیشگیری میگم شیرخشکس ضد رفلاکس یبوست میاره اتفاقا

ضد رفلاکس چی میدی مگه ک یبوست میاره؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببلاک ای ار میدم

خب ببلاک ای ار رو با ببلاک معمولی قاطی کن.منم ب دخترم همینو میدم.ولی ای ار خالی خیلی غلیظه و بچه با میک زدن خسته میشه.اگه کم کم با معمولی قاطیش کمی بهتره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2740

اینجوری یبوستم نمیگیره

خب ببلاک ای ار رو با ببلاک معمولی قاطی کن.منم ب دخترم همینو میدم.ولی ای ار خالی خیلی غلیظه و بچه با ...

قاطی کردم بالا اورد متاسفانه

منم اینجا شنیدم میگن خیلی غلیظ

اره خیلی چرب و روغنیه ولی اونطوری که میگن غلیظ نیست که

راحت رد میشه از شیشه شیر

قاطی کردم بالا اورد متاسفانه منم اینجا شنیدم میگن خیلی غلیظ اره خیلی چرب و روغنیه ولی اونطوری که م ...

خب نسبت معمولی رو کم کن.من الان نصف میریزم.ولی شما مثلا یک‌به دو بریز.

دختر من سه ماهشه یک  ماهه که خوب شده کولیکش ولی چند روز عصر از ساعت پنج بیدار تا شب دوازده خیل ...

ممکنه رفلاکس باشه این چون پسر من رفلاکس داشت دقیقا همینجور بود بردم دکتر دارو داد بهش دارو شو میخوره آروم میشه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خب نسبت معمولی رو کم کن.من الان نصف میریزم.ولی شما مثلا یک‌به دو بریز.

من سه پیمونه ای ار ریختم یه پیمونه از شیر قبلیش که ببلاک پی دی اف بود باز  شدید بالا آورد

ممکنه رفلاکس باشه این چون پسر من رفلاکس داشت دقیقا همینجور بود بردم دکتر دارو داد بهش دارو شو میخوره ...

چی داد بهش دکتر من ماه پیش گفت چون وزنش خوب جلو میره نمیخواد دارو

چی داد بهش دکتر من ماه پیش گفت چون وزنش خوب جلو میره نمیخواد دارو

اس امپرازول داد دکتر به پسر منم تا ۴ ماهگی نداد اما از ۴ ماهگی یهو شدید شد داشت اذیت‌میشد بچم بردم دکتر گفت بده بهش دادم خوب شد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲