2737
2734

بیبی کر

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کیدی لاکت از همه بهتره برای اسهال خوبه پدی لاکت فقط برای دلپیچه خوبه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2738
کبدی لاکت زینک خیلی خوبه همینطور restore  سریع بند میاره  تو ماست یا اب بریزی بده بخوره ...

اسهال نداره که

برا پیشگیری میگم

شیرخشکس ضد رفلاکس یبوست میاره اتفاقا

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
اسهال نداره که برا پیشگیری میگم شیرخشکس ضد رفلاکس یبوست میاره اتفاقا

پیشگیری!نشنیدم تا به حال چرامیخوای بدی نده بی دلیل ضرر داره خب.

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
اثرداشت؟

ببین تجربه من ثابت کرد کولیک تا دوره اش تموم نشه کامل خوب نمیشه تا ۳ ماه و نیم نهایته دوره اش ۳ ماه و نیم خوب خوب میشه خودش فقط دارو رو میدی کمتر اذیت میشه بچه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706