2737
2739
عنوان

مامانای خیلی حرفه ایی تو پوشک گرفتن میاین کمک؟سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 30 پست
توانگار اصلادلت نمیخواد ب بچت کمک کنی

عزیزم من فعلا بچه ندارم کلا گفتیم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن داداشم بیمار بودن مدت طولانی بستری شد و عمل هم داشت دو تا بچه هاشو گزاشت پیش من 

اها خدا خیرتون بوده  

انشالله سلامت باشین 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2742
اخب عزیز دلم بچه ترس دوری مادرش رو داشت پس

نه بابا اینا عادت دارن تماس تصویری میداد پارسال بود اجازه ملاقات هم داشتن روزی نیم ساعت انقدر شیطونن ایناو دختر من که نگو باباشونم میومد مادر پدرمم بودن هر هفته هم میبردم پیش خاله هاش و اون مادر بزرگش بازی میکزدن یا اونا میومدن بعدش کرونا شدت گرفت دیگه همه چی منع شد خدارو شکر زن داداشمم بهتر شد رفت خونه

2738

منم سه روزه ديگه پوشك نميكنم پسرم هر ٤٥هم ميبرمش دسشتويي يه بار عيد امتحان كردم اصلا همكاري نكرد الان ٣/٥سالشه از خيسي بدش مياد روز اول تا جيش ميكرد ميگفت الان ديگه مياد ولي هنوز خودش اعلام نكرده فردا هر يه ساعت ميخوام ببرمش فقط شبا پوشك ميكنم گفتم ايشالله از امشب نكنم

فقط تنها راهی که من جواب گرفتم ،براش برچسب می چسبوندم ب عنوان جایزه  ،بخاطر همین خیلی ذوق داشت& ...

برچسب خریدم شکلات جایزه شعر بازی همه اینا رو امتحان کردم میگم یاد گرفته اما فقط تا زمانی که لخت بچرخه تا شلوار میکنم پاش یادش میره

تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
راه صدساله رو نخواه ک یه شبه بری  باید بچتو ببری باخودت دسشویی یادبگیره تورو ببینه  نترس ...

یه دور با خودم دسشویی میاد یه دور با آجیش یه دور با باباش 

میگم یاد گرفته مشکلی با این ندارم

اما تا زمانی که باسن لخت بگرده تو خونه نمیدونم چی میشه تا شلوار یا شورت میره پاش یادش میره کلا

تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
یه دور با خودم دسشویی میاد یه دور با آجیش یه دور با باباش  میگم یاد گرفته مشکلی با این ندارم ...

این عکس بچته ای جانم خدا حفظش کنه 

اینو بپرسم برات جوابشو میدم انشاالله درست میشه غصه نخور

2706