2737
2739

سلام مامانای گل

من اگه خدا بخاد نی نیم بهمن ماه بدنیا میاد تاریخ سونو۲۵بهمنه

من  ۲تا دخترناز کلاس دومی وکلاس اولی دارم الان خداخواسته باردارشدم وباوجود اینکه هیچ وقت نمیتونستم به سومی فکرکنم و یکماه اول کارم گریه بود میخاستم سقط کنم اما بعداز یه سری اتفاقات مهرش به دلم افتاد وخودمو سپردم بخدا

خداوندا همان ده که آن به

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من ۸ ۹سال پیش هم تو نی نی سایت سربارداری دخترم گروه داشتیم واونجا باهم تبادل نظرمیکردیم وبعداز زایمانم باهم بودیم بعدش تو واتساپ رفتیم وهنوز بعداز این همه سال باهم هستیم ودوستیمون از مجازی به حقیقی هم تبدیل شده  والانم که بچه هامون بزرگ شدن ومدرسه میرن راجبه درس وتکالیفشون وتربیت و... از اطلاعات و نظرات هم استفاده میکنیم

امیدوارم اینجاهم باهم گروه خوبی تشکیل بدیم ودوستای خوبی برای هم باشیم

خداوندا همان ده که آن به
قراره براشون داداش بیاری؟

انسالله هرچی خدا صلاح بدونه خودش داده خودشم جنسیت رو تعیین میکنه 

برام دعا کنید سال وصالح وخوش قدم وخوش روزی باشه بعدم اگه صلاح دونست پسرباشه اگرم دخترشد راضیم به رضای خودش

خداوندا همان ده که آن به
میشه یکم از بچه داشتن حرف بزنی برام؟اینکه چه حسی داره؟اخه خیلی از بچه ها بدم میاد در حدی که حس میکنم ...

وای توچقدرخطرناکی خخخ خداروشکر بچه های من از همون نوزادی اصلا اذیت وازار نداشتن اللنم خدایی خیلی حرف گوش کن و مودب هستن مخصوصا چون دختر هستن خیلی هوامو دارن خیلیییی بیشتر از سنشونم میفهمن

خداوندا همان ده که آن به
2738
انسالله هرچی خدا صلاح بدونه خودش داده خودشم جنسیت رو تعیین میکنه  برام دعا کنید سال وصالح وخوش ...

بله صد در صد.

انشالا اول سالم ،بعد یه پسر سالم و صالح.

جنسیت معلوم نشده مگه؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
وای توچقدرخطرناکی خخخ خداروشکر بچه های من از همون نوزادی اصلا اذیت وازار نداشتن اللنم خدایی خیلی حرف ...

اخی خدا حفظشون کنه برات من عقدم اما وقتی اسم بچه میاد دوس دارم گریه کنممممم😢😢😢😢حس میکنم بچه مساوی با بدبختیه

بله صد در صد. انشالا اول سالم ،بعد یه پسر سالم و صالح. جنسیت معلوم نشده مگه؟

نه گلم هنوز جنسیت رو نمیدونم دکتر گفت هفته ۱۵بیای بهت میگم منم اول شهریور میرم 

خداوندا همان ده که آن به
نه گلم هنوز جنسیت رو نمیدونم دکتر گفت هفته ۱۵بیای بهت میگم منم اول شهریور میرم 

انشالا که به خواسته برسی.

منم دوس دارم برا دخترم داداش بیارم،انشالا خدا بخواد برام

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اخی خدا حفظشون کنه برات من عقدم اما وقتی اسم بچه میاد دوس دارم گریه کنممممم😢😢😢😢حس میکنم بچه مساو ...

نه گلم اینجوری نیست اما خب حتما بعداز ازدواج سعی کن موقعی اقدام کنی که از نظرروحی هردوتون جای خالی یه بچه رو حس کنید بعد اقدام کنید هرچندخیلیا مثل سما بودن اما ناخاسته باردارشدن بعدش عاشق بچه شدن یکیش مثل دخترخاله ی من از بچه متنفر بود متنفرااا اما الان پسرشو میپرسته عاشقشه باینکه بچشم خیلی شیطون وتقصه

خداوندا همان ده که آن به
2706