2726
عنوان

لیزر موهای زائد با چند جلسه جواب میده

102241 بازدید | 50 پست

کسی اینجا لیزر کرده؟

با چند جلسه جواب گرفتید؟

من بعضی جاهام رو تعداد جلسات بالایی زدم ولی خیلی تغییری نکرده نمی دونم ادامه بدم یا نه

جای خوبی هم میرم ولی از نتیجه چندان راضی نیستم

نمی دونم تعداد جلسات باید چقدر باشه کسی می دونه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر منم هفت جلسه جای خوب و دستگاع خوب رفته هنوز نتیجه نگرفته و‌باز دارع میره

من کم ترین تعداد جلساتی که برای عضوی زدم ۶جلسه بود دیدم خوب نشده اون عضو رو ول کردم دیگه نزدم حالا نمی دونم ادامه می دادم جواب می گرفتم یا نه

ولی مثلا بیکینی رو بالای فکر کنم ۱۵جلسه زده باشم ولی نتیجه چندانی نگرفتم

2728
عزیزم بستگی به موهای بدن داره معمولا بین۸ تا۱۰جلسه  من که دارم میرم راضیم

چطوریه بعضی ها با چهار جلسه و نمی دونم ۶جلسه انقدر راضی هستن

یه جوری تعریف می کنن انگار مثل کف دست شدن

شما چند درصد موهات رفته؟

معمولا آرنج بازو و‌‌‌‌‌‌‌....لبه ها دیر نتیجه میده . معمولا رو موی مشکی بهتر جواب میده. کرکیا ک نیس برن. ب مرور کم میشن دیگه بعد مدتی شارژ . بهترین دستگاه  کندلا که خودم هنوز کلینیک پیدا نکردم داشته باشه

کمترین مهربانی می تواند این باشد که در انتهای شب برای آرامش یکدیگر دعا کنیم...⁦❤️⁩🤲
من کم ترین تعداد جلساتی که برای عضوی زدم ۶جلسه بود دیدم خوب نشده اون عضو رو ول کردم دیگه نزدم حالا ن ...

اتفاقا بیکینی جواب میده فقط جاهای حساس تر ... دیر تر چون درد داره. بی حسی زیاد بزن دوساعت قبل از لیزر که خوب واست لیزرت کنه

کمترین مهربانی می تواند این باشد که در انتهای شب برای آرامش یکدیگر دعا کنیم...⁦❤️⁩🤲
من کم ترین تعداد جلساتی که برای عضوی زدم ۶جلسه بود دیدم خوب نشده اون عضو رو ول کردم دیگه نزدم حالا ن ...

15جلسه خیلیه علتشو پیدا کن فک نمیکنم این همه طول بکشه نهایت 8تا10جلسه منم میخواستم برم اگ این کرونا نکشتمون

چطوریه بعضی ها با چهار جلسه و نمی دونم ۶جلسه انقدر راضی هستن یه جوری تعریف می کنن انگار مثل کف دست ...

ببین معمولا تا جلسه پنجم بیشتر موها میریزه..ولی از جلسه پنجم به بعد دوباره مثل اول مو درمیاری انگار اصلا که لیزر نکردی این طبیعیه(لایه های زیرین مو میاد بالا)...ولی از دوباره موها شروع میکنه به ریزش...

من الان جلسه ۷ هستم که تقریبا نصف موها ریخته

اتفاقا بیکینی جواب میده فقط جاهای حساس تر ... دیر تر چون درد داره. بی حسی زیاد بزن دوساعت قبل از لیز ...

من دردش اذیتم نمیکنه

البته من موهام خیلی تیره و سیاه نیست

ولی بیکینیم با اینکه این همه لیزر شده اون طوری که باید جواب نداده

من سر ۶جلسه که گفتم بهشون گفتن ادامه بده

کلی ادامه دادم ولی اون چیزی که باید نشد

الان خیلی خانم ها دیدم توی تاپیک ها نوشته بودن فقط چندتا مو روی بیکینیمون در میاد ولی مال من اصلا اینطوری نیست

من دردش اذیتم نمیکنه البته من موهام خیلی تیره و سیاه نیست ولی بیکینیم با اینکه این همه لیزر شده او ...

خب از منم خوبه فقط لبه ها حساس ‌‌‌... درد میاد ممکن دیر بره. مثلا دو ماهی سه ماهی شارژ میکنم

ببین معمولا تا جلسه پنجم بیشتر موها میریزه..ولی از جلسه پنجم به بعد دوباره مثل اول مو درمیاری انگار ...

مو که لایه زیری نداره فولیکول هایی که از بین نرفته باشن یا تو فاز رشد نباشن رشد می کنن

ولی مال من خیلی جلسه زدم برای بیکینم ولی فقط ۴۰درصد نتیجه گرفتم

یا مثلا زیر بغلم ۴۰درصدش مونده با اینکه اونم خیلی زدم

از بیکینی کمتر ولی خیلی خورده

2706