2752
2734
عنوان

افشاگری امین فردین در مورد سی سی و شوهر سابقش در یو تیوب

| مشاهده متن کامل بحث + 6822 بازدید | 26 پست
من حال ندارم فیلت.رشکن روشن کنم و برم یوتیوب اگه کسی دیده یه خلاصه هم به ما بگه صواب داره. مرسی

دقیقا میخواستم همینو بگم . در کل حرف خاصی نمیزنه تو فیلما دوتا ربع ساعت فیلمه همه اش میگه با یه عکاس خیانت کرد خواهرش ازدواج دومشه شوهره سکته کرده خونه رو بار زدن بردن کلش همینه . خوشم نیومد از کارش . به نظرم امین فردین هم مثل بلاگرا دنبال ماجرا هست فقط با مهندسی معکوس 😁 من هم سی سی رو انفالو کردم هم امین فردین رو 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حال ندارم فیلت.رشکن روشن کنم و برم یوتیوب اگه کسی دیده یه خلاصه هم به ما بگه صواب داره. مرسی

از خیانت به شوهرش ...از سیما خواهر سی سی ....از بستن پیج توسط پلیس در زمستان گفت راست میگه پیجش فکر کنم کمتر از یک ماه از دسترس خارج بود بعد یه بهانه آورد 

2731
خداییش حوصله دارید اینا رو دنبال میکنید،،مثلا انگار زندگی یه آدم تو خیابون و بخوام دنبال کنم به من چ ...

میدونی من نمیتونم در مورد خیانت نظر بدم اما دروغ های دیگرش دیدم ....اما برام جالب یک و نیم میلیون نفر چرا نمیفهمند دروغ هاش

میدونی من نمیتونم در مورد خیانت نظر بدم اما دروغ های دیگرش دیدم ....اما برام جالب یک و نیم میلیون نف ...

جالبه بااین حال تبلیغ پشت تبلیغ میدن بهش 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد