2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت از روی عکس سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 33 پست

عزیزم ان شاا...ب سلامتی بدنیابیاد وسالم باشه چقدربرات خوشحال شدم...واقعا اشک ازچشمم سرازیرشد متوسل شدی به برادرشهیدم محمداردونی و حاجتت رو گرفتی.ان شاا...سلامت باشی

یه خانوم هستم ازاین شخصیت خوشم میاد😍.
از کجا متوجه شدین

عزیزم مبارکه انشالله سالم وسلامت بغل کنی...عزیزم میشه برای حامله شدن‌منم دعا کنی.‌‌‌‌...اتفاقی تاپیکت دیدم به فال نیک‌گرفتم..‌...اسمم سمانه خیلی وقته منتطر نی نی دوم هستیم دخترم خیلی بی تابی میکنه...میشه با دل پاکت برام دعا کنی انشالله که خیرش هزار برابر به خودت برگرده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مبارکه انشالله سالم وسلامت بغل کنی...عزیزم میشه برای حامله شدن‌منم دعا کنی.‌‌‌‌...اتفاقی تاپیک ...

سلام چشم عزیزم انشاالله حاجت روا بشی 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
عزیزم ان شاا...ب سلامتی بدنیابیاد وسالم باشه چقدربرات خوشحال شدم...واقعا اشک ازچشمم سرازیرشد متوسل ش ...

ممنونم عزیزم ❤محتاجم به دعای خیرتون

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2731