2733
2739
عنوان

عوارض تزریق چربی به صورت

110070 بازدید | 267 پست

سلام دوستان

معمولا کسانی که تجربه ناموفق تزریق چربی به صورت داشتن حوصله و انگیزه ای ندارن تو نی نی سایت راجع بهش صحبت کنن و همه تاپیک ها پر شده از تبلیغات یک عده افراد سودجو که الکی میان میگن من پیش فلان دکتر تزریق داشتم خوب بوده اینم شمارش!! پس خواهشا نیاید بگید مامانم یا خاله ام با دوستم پیش فلان دکتر رفت تو پیجش برید ببینید.

بنابراین در این تاپیک افرادی که تزریق موفق داشتن وارد نشن تا با تبلیغات بیهوده از اصل موضوع دور نشیم.

تجربیات من:

- در پیج اکثر پزشکای زیبایی فقط از کارهای موفق خود عکس میذارن (هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه)

- تا حالا به این موضوع فکر کردین که چرا از بین این همه نفری که در روز به یک کلینیک زیبایی مراجعه میکنه، پزشکا چند روز یکبار فقط یک پست میذارن؟ چون احتمالا از بین مراجعین تعداد محدودی به نتیجه دلخواه رسیدن

- به پیج پزشکایی که فالور فیک دارن یا کامنت هارو محدود میکنن یا میبندن به هیچ عنوان اعتماد نکنید چون به احتمال زیاد از ابراز نارضایتی افراد میترسن.

- در جلسه مشاوره پزشک سعی میکنه به شما القا کنه که صد درصد به تزریق نیاز دارید. درصورتی که معمولا همه ایراداتی که درخصوص چهره شما بیان میکنه نمیشه با تزریق رفع کرد.

- تزریق چربی بیشتر برای افرادی خوبه که پیشانی عریض و صورتی ظریف دارن. در غیر اینصورت با تزریق صورت شما از پیشانی پهن تر میشه. ظاهری شبیه به همستر پیدا میکنید. سنتون بالا نشون میده و زشت میشید.

_ در همه پیج ها فقط به ویترین کار یعنی عکس از چهره افراد میپردازن. و اشاره ای به محل برداشت چربی زیاد نمیشه. برداشت چربی علی رقم تزریق بی حسی پروسه ای عذاب آوره. ممکنه تا جند روز ترشح خون آبه داشته باشید. جای برداشت گود بشه ویا حتی عفونت کنه.

-  در کسانی که تزریق نانوفت زیر چشم دارن، افرادی که گودی شدید دارن نتیجه مطلوب داره و برای افرادی که زیر چشمشون زیاد گود نیست و برای رفع سیاهی اینکارو انجام میدن، معمولا چشم کمی کوچک میشه و حالت چشم افغانی میگیره. (جسارتا قصد توهین به افعانی های عزیز رو ندارم. صرفا برای داشتن تصور صحیح از نتیجه تزریق این موضوع رو بیان کردم)

_ پزشکای زیبایی اکثر میگن که زیباجو هر طوری که دوست داشته باشه براش تزریق میشه. اما در بیشتر موارد یک تیپ بخصوص رو برای همه چهره ها اجرا میکنن و به حرف زیبا جو گوش نمیدن یا در آخر باز همونطور که عادت دارن تزریق میکنن که برای همه تیپ صورتی شاید جواب نده.

- خیلی از زیباجویان عزیز متاسفانه تحت تاثیر تبلیغات ممکن خواسته نامعقولی از پزشک داشته باشن و اون پزشک باید قدرت تصور داشته باشه که آیا نتیجه مطلوبی خواسته فرد روی چهره خودش داره یا نه

- متاسفانه بخاطر جو بدی که در جامعه حاکمه، هیچ کس چهره خودشو دوست نداره همه رو به کارهای زیبایی اوردن، خیلی از پزشکان عمومی (نه همه) به خاطر سود خوب این فعالیت ها رو به این کار میارن و بدون هیچ تخصصی در زمینه زیبایی، یک دوره زیبایی کوتاه مدت رو میگذرونن و وارد این زمینه کاری میشن و چون درآمد بسیار بسیار خوبی داره وجدان کاریشون رو تحت تاثیر قرار میده و دست به هرکاری میزنن (متاسفانه متاسفانه خیلی وقتا با علم به اینکه نتیجه مطلوب نخواهد بود روی صورت زیباجو کار انجام میدن)

- دقت داشته باشین که اینکار علاوه بر تخصص واقعا به هنر نیاز داره. بعضی پزشکان واقعا بد سلیقه هم هستن.

- توجه داشته باشید که علی رقم اینکه چربی از بدن خود فرد گرفته میشه و ایمن هست، ۹۰ درصد نارضایتی از تزریق چربی ناشی از فرم و ظاهر نامناسب تزریق هست.

باز مورد دیگه ای به ذهنم رسید میگم. شما هم کمک کنید و از تجربیات ناموفق خودتون بگید. شاید در این دنیای مجازی که آدم اسیر تبلیغات دروغین میشه خدای ناکرده درگیر عوارض نامطلوب تزریق چربی نشه. من خودم یک قربانی ام که با وجود اینه فیس زیبایی داشتم گرفتار تبلیغات شدم و الان به شدت پشیمانم. قطعا تزریق چربی به خودی خود برای افرادی که واقعا نیاززززززززز دارن به اینکار خوب باشه (صورت های استخوانی و خیلییی کشیده)، اما خواهشا اگر صورتتون ایراد جدی بهش نداره اینکارو نکنید، خواهشششش میکنم.

این تاپیک رو زدم تا شاید در این دنیایی که تشخیص درست و غلط در اثر تبلیغات تزریق چربی سخت شده شاید بتونم حداقل به یک نفر کمک کرده باشم و در نهایت در اثر دعای خیرش خدا کمک کنه این چربی ها زودتر از صورت من آب بشه و بره.

در نهایت بگم هر صورتی با ویژگی های خاص خودش زیباست. خدارو شاکر باشید، مطمئن باشید چیزی که خدا بهتون داده خیلی بهتر از چیزی هست که بنده خدا بهتون بده. خودتون رو دوست داشه باشید. اعتماد به نفس داشته باشید. بخدا این کارا از دور زیباست. بسیار سخت هست ، باورررر کنید. دکترا از سختی هاش به شما نمیگن....توروخدا اگر واقعا نیاز نیست نکنید. وقتی تو این خط بیافتید دیگه ته نداره.

عدم قرینگی هم در تزریق چربی بسیار شایع هست. اما صورتی که خدا بهتون داده حداقل قرینه هست، ۴ روز دیگه یه طرفش آب نمیشه طرف دیگه بمونه کج و کوله بشین. اگر هم واقعا نیازز  دارید حداقل خوب تحقیق کنید، به کیس هایی بیشتر دقت کنید که فرم استخوانی و کلی چهره شون شبیه به شماست. درصورت امکان اول ژل موقت بزنید، اگر دوست داشتید بعد برید تزریق چربی. چون ژل بسته به مارکش مثلا بعد ۱ سال کاملااااا از بین میره. اما چربی با اینکه درصد زیادیش آب میشه اما اون بخشش که میمونه دیگه دائمیه.

گول تبلیغات رو نخوردید.

خودتونو دوست داشته باشید.

برای منم دعا کنید.

دوستان بافت چربی بسیاررررررر سنگینه. بعد از یک مدت در اثر سنگینی زیاد باعث میشه در اثر نیروی جاذبه زمین به مرور صورتتون خیلی به سمت پایین بیافته و خط خنده عمیق بشه. گونه شل بشه بیاد پایین و درکل دفرمه بشه و سنتون بالاتر نشون بده. به همین خاطر هست اکثر کسایی که تزریق چربی میکنن ۳ ۴ سال بعد تازه باید به فکر لیفت صورت بیافتن و دوباره هزینه های سنگین .... خلاصه میشه گفت همون قضیه ی اومد ابروشو درست کنه چشمشم خراب کرد.‌..

از من گفتن بود. چون اکثر کسایی که به فکر تزریق چربی هستن به پیج ها و سایت هایی مراجعه میکنن که از این راه پول درمیارن و درمورد عوارض بلند مدت صحبت نمیکنن. اما اگر به پیج هایی سر بزنید که عموما تو کار لیفت صورت با نخ و امثالهم هستن، اکثر مراجعه کننده ها کسایی هستن که سالهای قبل تزریق چربی داشتن و الان صورتشون به شدتتتتتتتتتتت افتاده شده.

خواهشا تزریق چربی نکنید. من اینکارو انجام دادم و پشیمانم. خواهش میکنم روی صورتتون با تغذیه و ورزش کار کنید. تا روز به روز شاداب تر بشید. چربی فقط تا زمانی که مدت زیادی از تزریقش نگذشته به طور موقت صورت زیبا میشه. بعدش که یه بخشی اب بشه یا صورتتون بیافته خیلی دیگه جذابیتی نداره و از کار خودتون پشیمون میشید.  چند سال بعد که در اثر جذب نامتقارن چربی به پزشک زیبایی مراجعه کنید تنها راهی که جلوی پاتون میذارن تزریق مجدد چربی هست!!!!  و این پروسه ادامه داره... مطمئن باشید که ۱۰ سال بعد از همه هم سن و سالای خودتون پیرتر به نظر میرسید.

چهره خودتون رو دوست داشته باشید و به سلامتیتون اهمیت بدین. تنها راه زیبا شدن و زیبا ماندن رسیدگی های روزانه و اهمیت دادن به سلامتیتونه. رژیم های غذایی سالم، روتین های پوستی، ورزش، ماساژ صورت و ... تنها راه زیبایی هست. دنبال روش های تهاجمی و پر ریسک و پر درد و پر استرس نباشید.

بخدا اوایلش قشنگه. اونم تازه شاید اگر خوش شانس باشید زیبا بشه اما در دراز مدت اثرات سوء زیادی دارن. به مرور زشت میشین و دائم باید پول تو جیب پزشکا بریزید، برچست عملی بودن بهتون میخوره، هیچوقت نسبت به چهرتون احساس رصایت ندارید و دائم در حال دستکاری صورتتون هستید. میدونم که تبلیغات وسوسه کننده هستن. اصلا کار تبلیغات وسوسه کردن شماست. اما جو گیر نشید خواهشا.

با خودتون مهربان باشید

خداروشکر کنید به خاطر زیباییتون و سلامتی تون

گول تبلیغات رو نخورید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم واقعا چون خودم همش تو فکرشم انجام بدم

کوچیکه صورتم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2728
دوستان بافت چربی بسیاررررررر سنگینه. بعد از یک مدت در اثر سنگینی زیاد باعث میشه در اثر نیروی جاذبه ز ...

عالیه حرفاتون خیلی ممنونم ازت ان شاءالله حاجت روا بشی

یه عکس قبل و.بعد میتونی بذاری؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

شما خودتون جای خوب سراغ دارید بریم ؟

شما چند جلسه رفتید تزریق کردید ؟ دستی انجام شد یا با دستگاه بادیجت ؟

ماندگاری داشت ؟ 

من صورتم خیلی لاغره از اون مدلام که بدنم چاقم بشم باز صورتم استخونه 

خدا حواسش به من هست ❤

دقیییقا منم به همین دلیل میترسم چون سن ک بالابره وافتادگی به وجود بیاد خیلی بد میشه من حتی صورت یه خانوم دکتر ک کارش همینه رو دیدم ک چ خط خنده عمیقی داره بنظرم تزریق نانو فت بهتره چون خیلی کمه وفقط رفع عیب میکنه وفقطم چربی زنده هست  حیف دکتر قائدی ک انجام‌میداد رفت ترکیه بقیه فقط کیلویی بلدن تزریق کنن 😑😑

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
ممنونم واقعا چون خودم همش تو فکرشم انجام بدم کوچیکه صورتم 

نه خواهش میکنم انجام ندید، منم صورتم کوچیک بود. صورت من گنجایش افزایش حجم رو نداشت. چون کلا استخوانش کوچیکه. 

2738
شما خودتون جای خوب سراغ دارید بریم ؟ شما چند جلسه رفتید تزریق کردید ؟ دستی انجام شد یا با دستگاه با ...

سراغ تزریق چربی نرید. صورت لاغر خیلی بهتر از یه صورت چاقه که چند سال دیگه همه چربی ها بریزه پایین صورت و به شکل غبغب دربیادو شل و آویزون بشه. بخصوص که الان صورت لاغر مده

ممنونم عزیزم من ۲۶ سالمه از صورتم خیلی راضیم فقط یه چروک ریزی دور چشام بود میخاستم برم یا پروتز کنم یا بوتاکس ولی حتما به حرف شما گوش میکنم و سعی میکنم با ورزش و رسیدگی های روزانه از پوستم مراقبت کنم ❤

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ممنونم عزیزم من ۲۶ سالمه از صورتم خیلی راضیم فقط یه چروک ریزی دور چشام بود میخاستم برم یا پروتز کنم ...

۲۶ سال که سنی نیست عزیزم. با به کم مراقبت و رسیدگی همش حل میشه. مشکل ما ایرانیا اینه که میخوایم سریع نتیجه بگیریم. من مطمئنما شما الان تو این سن زیباترین ورژن خودت هستی و بی نظیری.

۲۶ سال که سنی نیست عزیزم. با به کم مراقبت و رسیدگی همش حل میشه. مشکل ما ایرانیا اینه که میخوایم سریع ...

ممنونم بابت انرژی مثبتت امیدورام همه دوستان قد دان توصیه های شما باشن و با دقت بخونن بسیار زحمت کشیدین 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
نه خواهش میکنم انجام ندید، منم صورتم کوچیک بود. صورت من گنجایش افزایش حجم رو نداشت. چون کلا استخوانش ...

دقیقا استخوان صورت منم کوچیکه