2733
2734
عنوان

جهیزیه با پول دختر

194 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

ی سوال داشتم . من یک ساله برا استخدام اقدام کردم و از همون اول دوست داشتم که جهیزیه مو خودم بخرم پدرم وضع مالیش متوسطه ولی دوست ندارم فشار بیاد بهش 

تاخالا اصلا روم نشده راجب ازدواج و جهیزیه بحرفم باهاش خیلی هم سختگیره تو ازدواج من و خیلیم ناراحتم اصلا نظر منو نمیپرسه و خواستگارارو رد میکنه اما اصلا تاحالا نتونستم بهش بگم که من میخوام ازدواج کنم 

چند وقت پیش تو یه جمعی حرف جهاز خریدن بود بحث این شد دختری ک میره سرکار خودش تیکه تیکه بخره بابامم کلی گارد گرفت که نه وظیفه پدره جهیزیه بخره و صدتا حرف درمیاد 

میخواستم ببینم اطرافیانتون کسی بوده خودش جهیزیه بخره ؟؟

میگم شاید بتونم با خریدن وسایل، بطور نامحسوس تمایل خودمو ب ازدواج نشون بدم 😅 

نظرتون؟؟

مامان من وقتی مجرد بود خودش کم کم از هرچی خوشش میومد میخرید(شاغله)

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اقا هرکی ازدواج میکنه کیف میکنه اون نیازهای عاطفی و همه مدلش تامین میشه بعد میگه خوب نیس 😅

منم میخوام ازدواج کنم بعد بگم خوب نیس

حالا ایشالا که همسر صالح نصیب بشه 

ولی منظورم این نیست ک هنین الان ازدواج کنم من میگم موقعیت هارو رد نکنه اصلا نپرسیده نسنجیده رد میکنن میگن دخترمون بچس 🤕 چه ادم بخواد چه نخواد بعد ی مدت مورد های خوب دیگه کمتر میان سراغ ادم 

فامیل میاد میگه نمیدم غریبه میاد میگه من چجوری ب غریبه اعتماد کنم 

کار ازاد میاد میگه امنیت شغلی نداره 

کار دولتی هم میگه نظامی سخته خوشم نمباد 

چند وقت پیشم ی کارمند بانک اومده بود موقعیتش خوب بود ایراد نتونست پیدا کنه گفت دختر نمیدم 

همینجوری بی منطق و‌بهونه 😂

من خودم میخرم عقد کردم ولی با پول خودم میخرم البته وسیله های بزرگ رو با وام ازدواج خریدین بقیه اش خودم میخرم ما رسم جهیزیه نداریم هرکی دوست داشت می‌خره هرکی هم نه نمیخره 

2740
اقا هرکی ازدواج میکنه کیف میکنه اون نیازهای عاطفی و همه مدلش تامین میشه بعد میگه خوب نیس 😅 منم میخ ...

وضعیتت خطرناکه، اگه کسی را خواستی پا فشاری کن، بابات می‌ترسه شوهرت بده ولی چهار روز دیگه کسی نیومد بهت میگه خودت برو کسی را پیدا کن یا کلی عیب روت میذاره 

مال ما خرج خونه شد

به سلامتی، این جور خرجا شیرینه چون اثرش توی زندگیتون هست. همیشه شاد باشی، دعا کن ما هم یه خونه بگیریم، شوهرم گذاشته بانک کتری که همه میگن اشتباهه تا یه روز یه خونه پیدا کنه.