2733
2734
عنوان

کرونا و ایستگاه صلواتی

339 بازدید | 24 پست

دوستای خوبم من خودم عاشق اباعبدالله هستم و خیلی علاقه داشتم هرساله برم هیات،اما الان نمیرم

والبته کاری ب اعتقادات هیچ کس هم ندارم،فقط دیشب ک بیرون بودم دیدم ایستگاه های صلواتی ک چای میدن خیلی شلوغ بود،عزیزان این ک دیگه چای هست و ربطی ب اعتقاد و دین نداره،خواهشا رعایت کنید بخدا دودش ب چشم همه میره

سمت ما اصلا ندیدم بله درست میگید 

همه گویند این جمعه بیا اما درنگی کن از اینکه باز عاشورا شود تکرار میترسم! من از اشکی که میریزد ز چشم یار میترسم از آن روزی که مولایم شود بیمار میترسم! همه ماندیم در جهلی شبیه عهد دقیانوس من از خوابیدن مهدی درون غار میترسم!   در بازار شام رقیه چه چیزی دیده است گهواره ی شیرخواره به فروش میرسد چرا؟   خدا‌کند‌کہ‌بہ‌صورت‌ز‌،زیـن‌‌زمیـن‌نخورۍ..کہ‌تیر‌مـاندھ ‌بہ‌چشم ‌ط ‌‌درد‌سر شده‌ است..‌ای برادرِ حسین 🖤در کربلا شکسته شد حرمت حسین 🥀رباب..!😔🖐🏻ڪم‌ڪم‌براۍدلت‌روضـہ‌ایۍبخـوان💔دارند برای گل پسرت نقشه میکشند🖤تو دلمه مادر، راز نهفته همش میترسم سرت از نیزه بیافته😔حسین جان پسرانت همگی نام علی بنهادی ای به فدای دل بابایی تو ... بین این دشت تمام تن او پخش شده هر طرف قطعه ای از پیکر اکبر مانده 🥺خدایا نصیب هیچ غریبی دگر نکن دردی که گیسوان حسن را سفید کرد 💚دل مهدی فاطمه غمگین است🥀 اصلا حسین جنس غمش فرق میکند 🖤 میگم کربلا 😍میگن که راه ها بسته است😢 میگم امام رضا 🥰میگن رواق ها بسته است 😭سلام همه‌ ی زندگیم سلام امام حسین من سلام عزیز فاطمه سلام عشق امام حسن سلام پناه خستگیم سلام رفیق بامرام سلام آقای مهربون سلام دلیل گریه هام  پول عروسیمون شد دارو برای چند تا فرشته ی پروانه ای 🥰🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یکی زده بود این چای بهداشتی هست و طعم بهشت میده😐😐😐😐 میگفت ما میریم با بچه هام میخوریم دیگه من هی ...

بعد همون بچش کرونا بگیره باز می‌ره ب التماس امام حسین!!!!

شهر ما دو ساله خیلی کمه غذا هم میبرن در خونه ها اینطوری بهتره ولی خب هیبت هست من نرفتم بدونم چطوریه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
شهر ما دو ساله خیلی کمه غذا هم میبرن در خونه ها اینطوری بهتره ولی خب هیبت هست من نرفتم بدونم چطوریه

آفرین خیرات کردن خیلی خوبه،دردسر و کرونا هم نداره

بله حرف شما کاملاً درسته من هم خیلی دیدم چای خانه زدن ایستگاه صلواتی و....اطرافش شلوغ اشتباهه بخداکروناخطرناکه وانگارزیادکسی جدی نمیگیره متاسفانه پسرعمه من کروناگرفته وبیمارستان بستری شده خیلی حالش بده خواهشاً رعایت کنیدمواظب خودتون وخانواده هاتون باشید و اینکه میشه توخونه ختم قرآن بردارید زیارت عاشورابخونیدو.... حتماً که نباید برید بیرون از خونه چای بخوریدوخودتون رومریض کنید

بعد همون بچش کرونا بگیره باز می‌ره ب التماس امام حسین!!!!

دقیقا همینه نمیدونم چرا مذهب و اعتقادات رو با بیماری و سلامت نمیتونن تفکیک کنن اگه مومنی بشین تو خونه عزاداری کن امام حسین میبینه 

کی ما میخوایم دست از لجبازی برداریم؟؟تا حرفم میزنی میگن چطور رستورانها و کیش و شمال شلوغن؟!!!!!

گفتن بگو تو خودت رو مرید امام حسین میدونید که بخاطر هدایت امثال ما جون خودش و خونواده رو داد نباید با بقیه فرق کنی فقط شور حسینی نیست شعور حسینی هم باید داشت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بله حرف شما کاملاً درسته من هم خیلی دیدم چای خانه زدن استگاه صلواتی و....اطرافش شلوغ اشتباهه بخداکرو ...

کاش ک جدی بگیریم و اهمیت بدیم،اول خودمون باید ب خودمون کمک کنیم،کاش این تاپیکا مورد استقبال باشه بجای بحثای خاله زنکی

سمت ما سالهای گذشته پر ایستگاه صلواتی بود دیشب که با ماشین دور میزدیم و چند تا خیابون رو گشتیم فقط یه دونه ایستگاه صلواتی دیدیم اونم فقط یه نفر وایستاده بود تا چای برداره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بله حق با شماس عزاداری برای امام حسین خیلی فرق میکنه ولی آخه ایستگاه صلواتی توی این کرونا کار اشتباهیه واقعا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706