2737
2734
عنوان

کرونا و ایستگاه صلواتی

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 24 پست
گفتن بگو تو خودت رو مرید امام حسین میدونید که بخاطر هدایت امثال ما جون خودش و خونواده رو داد نباید ب ...

دوسه روز پیش ی خانومی همه رو بست ب فحش ک اون تاپیک قفل شد!!!!میگف شما همتون عوضی و آشغالید ک هی میرید سفر و رستوران و فقط واس محرم میگید کرونا!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سمت ما سالهای گذشته پر ایستگاه صلواتی بود دیشب که با ماشین دور میزدیم و چند تا خیابون رو گشتیم فقط ی ...

بخدا دیشب من دیدم حالم بد شد،حداقل ۲۰ تا آدم توی هم میلولیدن واس چای!!!!!

گفتن بگو تو خودت رو مرید امام حسین میدونید که بخاطر هدایت امثال ما جون خودش و خونواده رو داد نباید ب ...

چه حرف زیبایی شعور حسینی داشته باشید نه شور حسینی 

بعد تا حرف میزنی میگن چطور پارتی و شمال همه میرن تا به مراسم امام حسین رسید نمیشه اخه اونی که میره پارتی و شمال اون تکلیفش روشنه اون دیگه چیزی به اسم انسانیت و درک و فهم درونش وجود نداره که بخاطر عشق و حال حاضره جونشم بده اما اونی که ادعا ایمان داره باید اول حق الناس رو رعایت بکنه بعد مستحبات خداوند گفتن حق الناس بخشیده نمیشه

دوسه روز پیش ی خانومی همه رو بست ب فحش ک اون تاپیک قفل شد!!!!میگف شما همتون عوضی و آشغالید ک هی میری ...

آخه بعضیا محرم رو به نذری خوردناش میبینن

رفتار و گفتار امام حسین رو دیگه میذارن زیر پاشون 

امام حسین واسه امر ب معروف و نهی از منکر قیام کرد 

الان اینکه میگن نرید کرونا هست حق الناسه یه جور نهی از منکره ولی کو گوش شنوا 

2740

دیشب با ماشین رفتیم یه دور تو محل زدیم

مراسم هیئات تو فضای باز با فاصله صندلی چیده بودن

اما قسمت هایی که ایستگاه صلواتی بود واقعا ازدحام جمعیت بدون ماسک واقعا نگران کننده بود

دخترم گفت بریم چای بگیریم

راضیش کردم بیایم خونه براشون جبران کنم اما واینستیم

🖤 
بخدا دیشب من دیدم حالم بد شد،حداقل ۲۰ تا آدم توی هم میلولیدن واس چای!!!!!

آخه چای 

من قبل کرونا هم نمیگرفتم نذری تو خیابون چون فکر میکردم بهداشتی نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم