2733
2734
عنوان

نیازمند رحم اجاره ای از تهران هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا جای این چیزها نیست با واژه " بی ادب" در این زمینه خیلی متفاوت هست

احسنت . و البته دوستمون پر بیراه هم نگفت  اینجا جای تاپیک های حس ششم ، دعا نویسی ، خواهر شوهر و جاری ، نحوه تیغ زدن شوهر و ازین قبیل میباشد . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2731

خو ج بده دیگ اسی چند ساله اقدامی ننیشه پرورشگاهی بیاری

چن سالته بگو دیو

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
یکی از دوستان من دنبالش هست، از من سوال کرد، متاسفانه اطلاعاتی نداشتم، آیا جایی هست که بتونن مراجعه ...

بله دوستم رفته رحم گرفته ثبت قانونی گردن طرف بعدا نزنه زیرش 

شماره فردا میگیرم از دوستم الانم باردار کیس انتخابی خداروشکر 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
بله دوستم رفته رحم گرفته ثبت قانونی گردن طرف بعدا نزنه زیرش  شماره فردا میگیرم از دوستم الانم ...

چه عالی، ممنون میشم، چون من هیچ جایی نمیشناختم که بتونم به ایشون کمک بکنم، اگر شماره رو بدین که به اینا هم بدهم بلکه  اینها هم دلشون شاد بشه

... و من به تو ایمان دارم...
اسی من کسیو میشناسم اما شهرستانه...شرایطتون چجوریه؟

سلام خانم ببخشید یکی از اقوام ما هم ۱۸ سال هر چی تلاش کردن بچه دار نشدن الان دنبال رحم اجاره ای هستن؟شما برای کدوم شهر سراغ دارین؟ثواب داره اگر نزدیکمون باشه معرفی کنید

دنیا همه هیچو اهل دنیا همه هیچ .....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2706