2737
2739
عنوان

نیازمند رحم اجاره ای از تهران هستم

2211 بازدید | 39 پست

سلام اگر کسی یک فرزند دارد و در تهران زندگی می کند وسن ایشان زیر سی و چهار سال است و قبول می کند رحم اجاره ای بشود لطفا بهم اطلاع بدهد من برای خودم می خواهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی اینجا دنبال رحم نباش می خوای شماره یه کیلینک تهران بهت بدم پزشک زنان خودش اونجا هست همه چیش قانونی 

بعدا به مشکل بر میخوری هرجا نگرد دنبال رحم 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
2731

چند ساله اقدامی؟  و چند سالته و شوهرت

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

نمیشه فرزندی بیاذین؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
اینجا جای این کاراست؟

پس کجا جای این کاراست . ملت آخرین گزینه شونو دارن تو سایت بچه داری و بارداری امتحان میکنن اگه اجازه بدین . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اینجا جای این کاراست؟

چیز بدی نگفت ک

این مساله خیلی عادی شده تو جامعه و جرم نیس

اونایی ک باردار نمیشن این راه خوبی براشون

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
توی اینجا دنبال رحم نباش می خوای شماره یه کیلینک تهران بهت بدم پزشک زنان خودش اونجا هست همه چیش قانو ...

یکی از دوستان من دنبالش هست، از من سوال کرد، متاسفانه اطلاعاتی نداشتم، آیا جایی هست که بتونن مراجعه کنند؟

... و من به تو ایمان دارم...