2733
2734
عنوان

وسایل برای کربلا

211 بازدید | 28 پست

سلام دخترا ...عازمم کربلام‌..یدونه چمدون سایز متوسط دارم ..با همسرم با کاروان میریم‌..همون کافیه بنظرتون؟

یا ساک و..هم بردارم ؟

از طرفی می خوام سبک سفر کنم..و اونجا قصد خرید ندارم ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوشا به سعادتتون . التماس دعا .  یه چنتا پچ پچ و بیسکویت بگیر بزار تو کیفت باشه... البته من برای بچه ها برداشتم واقعا لازم شد😄

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

ببین ما چمدون از اینور پر کردیم بردیم 

اونجا دیگه جا کم آوردیم با اینکه خرید خیلی کم داشتیم

اونجا میری دست به وسایل که میزنی میریزه بهم جا کم میاد 

اصلا پشیمون شدیم چمدون بزرگتر برنداشتیم یا یکی دیگه برنداشتیم چون برگشتنی همش کیسه کیسه دستمون بود

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2740

التماس دعا عزیزم

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

مسواک و خمیر دندان ببر 

شامپو ببر 

اگر مثل من وسواس داری دوتا چادر ببر 

ببین موقع دسشویی ها من چندشم میشد چادرم رو جایی بزارم یه مشمبا بزرگ برای چادرت ببر بزاری داخلش 

تو هتل ها جایی ام نیست که لباس خشک کنی لباس زیر خیلی ببر با ۳ تا شلوار بیرونی 

سر این موضوع من خیلی اذیت شدم 

ببین ما چمدون از اینور پر کردیم بردیم  اونجا دیگه جا کم آوردیم با اینکه خرید خیلی کم داشتیم ا ...

آره دقیقا ...منم بار اوله‌..یکم ازین بابت نگران شدم‌..ولی سعی می کنم پرش نکنم ...پتو هم شما بردین؟؟

میگم یدونه ساک ..بزارم گوشه چمدونم‌..‌اینجوری نشه 

مسواک و خمیر دندان ببر  شامپو ببر  اگر مثل من وسواس داری دوتا چادر ببر  ببین موقع ...

چه ایده خوبی چادر تو پلاستیک بزاری 

من کلی اذیت شدم سر چادر . وقتی دور حرم میرفتم توالت

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706