2733
2734
نمیتونم 😭  مثلا جلو بچه میگه این داداشش دوزنه هست یعنی چون تو عقد طلاق گرفتن و اصلا بچم به دن ...

بهش بگو ، تو مراقب زن خودت باش ، عرضه داشته، گرفته طلاق داده و مجدد یکی دیگه گرفته. 

تو هم فحش نده بگو وای نمیدونی فلانی چ شوهری کرده خشوبحالش من که از شوهر شانس نیوردم 

اینم خوبه ولی روانی شده بلند میشه بزنه 

هروقت حرف حق بزنم روانی میشه میره تو هوا رحم به هیچکی نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخه میشینه به بچه پنج سالم میگه این داداش دوبار ازدواج کرده و یه زن طلاق داده یا مثلا عمش هم دوشوهره ...

خاله زنکه و مردخاله زنک درمانی ندارد!

مگه اینکه خیلللی حوصله داشته باشی اینقدررر بهش محبت کنی که بخاطر تو خجالت بکشه از این کارش

عزیزم فقط بخاطر اینکه تو و خانوادتو از خودش خیلی بهتر میدونه تحقیر میکنه. کمبود ها و خودکم بینی باعث ...

میخاد تو مخ بچه هم فرو کنه 

اخه بگو مگه من میشینم کاستی های خانوادتو به رخ بچت بکشم که تو اینکارو میکنی

خاله زنکه و مردخاله زنک درمانی ندارد! مگه اینکه خیلللی حوصله داشته باشی اینقدررر بهش محبت کنی که بخ ...

هزاربار اینو بهش گفتم که عین خالت میشی حتی اسمش صدا میزنم وقتی داره اینارو میگه 

دیگه خفه میشه یه ذره بهش برمیخوره 

شدیدا خاله زنکه از بس ور دل مادرش مینشست از کل زنای فامیلشون خبر داره حتی بیشتر از من بعد هرمهمونی امار همه رو مادره میرسوندبهش  دوتایی خیلی چندشن نمیدونم چطور دارم تحملش میکنم 

چه برسه بخام بهش محبت کنم 😭

وقتی با یه گوسفند ازدواج میکنی ( سومی ) دختره از همه لحاظ سره خوش قد و بالا چهره ی امروزی و قشنگ ان ...

😭😭😭 

دقیقا منم با گوسفند ازدواج کردم 

انگار من بچه اونم از لحاظ قیافه 

مال منم امشب سر همین قضیه منو به جنون کشوند. تاپیک آخرمو بخون.. 

درباره ی تاپیک یکی مونده به آخر

هر روز ۱۰ بار ذکر یونسیه بخون ( تا الضالمین نخون ،،، تا المومنین بخون ) و بعد بگو خدایا همونجوری که حضرت یونس رو از شکم نهنگ نجات دادی من و بچه هارم از دست فلانی نجات بده 

از روز ۶ خرداد شروع کن بخون ( چون تا ۵ خرداد ایام قمر در عقرب " ایام نحس " هست ) 

میخاد تو مخ بچه هم فرو کنه  اخه بگو مگه من میشینم کاستی های خانوادتو به رخ بچت بکشم که تو اینک ...

عزمزمه تمامش بخاطر خودکم بینی و کمبودهایی هست که احساس میکنه. هروقت این رفتارو می‌کنه عصبانی نشو و پرخاش نکن ، خیلی راحت و با لبخند بگو همینم از سر تو و خانوادت زیاده ، همینیم که هستیم. میخوایی بخواه نمیخواهی هم باید بخواهی 😂 و بعدش بخند رد شو برو. 

هزاربار اینو بهش گفتم که عین خالت میشی حتی اسمش صدا میزنم وقتی داره اینارو میگه  دیگه خفه میشه ...

صرفا بخاطر اینکه دست از این رفتارش برداره بش محبت کن

مردا با محبت خر میشن

آره میدونم سخته

تقریبا میشه گفت ۵۰ درصد مردا خاله زنکن

کلاااا یچی بت بگم

شوهر کردن حماقت محضه..مثل الانم بودم هیچچچچ وقت شوهر نمیکردم

زن باید مستقل باشه و شوهرنکنه تا هوو نداشته باشه

2706