2737
2734
عنوان

نیازمند رحم اجاره ای از تهران هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رحم اجاره ی دارم ۱۰۰تومن

سلام شما رحمتونو اجاره میدین

سخت بود ولی گذشت.                                           نمیدونم چه جوری ولی خدا درستش کرد.                          حسبنا الله و نعم الوالوکیل.

سلام رحم اجای دارم سن 26سالمه دوتا پسر دارم متاهلم مشهد هستم اگر کسی خواست درخواست بده تا شمارمو بدم بهش   البته برایم مهمه که بچه بعد از تولد تو چه خانواده ای قراره بزرگ بشه  

2731

عزیزم تو اینجا دنبال رحم نگرد بعدا به مشکل میخوری 

یه افراد واسطه ای هستند که تو مطب کار می کنن اونا رحم اجاره ای دارن و مطمئنن چون با دکتر کار می کنن خودشون برات پیدا می کنن و کارهاشون رو انجام میدن و شما نگران چیزی نیستی .شماره یه خانمی رو میدم که تو مطب خانم دکتر یونسی کار می کنه ایشون برام اهداکننده تخمک پیدا کرد و خودش تمامی کارها رو انجام داد . شمارش رو میذارم خواستین باهاشون یه مشورتی بکنید 

خانم جعفری 

۰۹۱۲۸۹۳۵۶۱۲

2740
سلام خانم ببخشید یکی از اقوام ما هم ۱۸ سال هر چی تلاش کردن بچه دار نشدن الان دنبال رحم اجاره ای هستن ...

سلام اگه دنبال رحم می گردین شماره واسطه ای رو میدم که تومطب با دکتر کار می کنه من خودم ازشون تخمک گرفتم کارشون همینه باهاشون تماس بگیرید آدم خوبیه 

۰۹۱۲۸۹۳۵۶۱۲

جعفری 

سلام منم نیازبه رحم اجاره داشتم خانمی بهم معرفی کرداولش ازم ۵۰۰هزارگرفت بعدبهم معرفی کرد خیلی خوبه بقران...۰۹۱۱۵۶۲۹۳۵۱بهش اول پیام بدید بگین نیازبه رحم یاتخمک اهدایی دارید