2737
2734
اولی رو ک میخاستم دومی هم خدا داد..دوتا پشت هم...شوهرم الان ک دومی اومده تازه قبول کرده بریم 

پس اگ زندگیت خوبه جدا نشو.حیفه.بچه هات بیفتن زیر دست کی.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
پس اگ زندگیت خوبه جدا نشو.حیفه.بچه هات بیفتن زیر دست کی.

اشتباه منظورمو برداشت کردی...منظورم این بود میخام از خونه مادرشوهر برم...بعد دوتا بچه دیگ نمیتونم بمونم پیش مادرشوهر

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی خیلی زشته ک وقتی خونه کسی هستی بشینی تو اتاقو بیرون نری.واقعا زشته و بی محلی محسوب میشه.خ ...

عزیزم یعنی زن اجازه نداره خودش تنها باشه مادر شوهرم توقعش زیادیه دوست داره فیلم ببینه اونم یه فیلمایی که من دوست ندارم وباید من کنارش باشم از صبح تا شب باورت میشه حتی وقتی شوهرم هست میخوایم بخوابیم استرس میگیرم که مادرشوهرم الان تنهاس بعد یه چیز بیرون می یاره بازم شوهرم کتکم میزنه میگم آدم معلوم نیس تا کی زندگی کنه وکی میمیره من اینجا بیام نمیتونم زندگی کنم همش تو استرسم رنگ آرامش نمی بینم

اشتباه منظورمو برداشت کردی...منظورم این بود میخام از خونه مادرشوهر برم...بعد دوتا بچه دیگ نمیتونم بم ...

اهان.خداروشکر.گفتم شاید میگی میخوام جدا بشم از شوهرم.ببخشید عزیزم😚😚😚

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2731

خیلی عذر میخوام از بیشعوری شوهرته چرا من دو ساله با مادرشوهر زندگی میکنم اصلا کسی دست روم بلند نکرده شاید پشتسرم حرف زدن ولی شوهرم اجازه نداده کسی بهم بگه بکش اونورتر 

پدرشوهر منم ٧ سال پیش فوت شده یه برادرشوهرم دارم تو خونه مجرد

شوهرم بچه بزرگه و از اول گفت سرپرست مادرشه ولی خب اونقدر جَنَم و غیرت داره که ما تا الان هیچ بی احترامی بهم نکردیم

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
عزیزم یعنی زن اجازه نداره خودش تنها باشه مادر شوهرم توقعش زیادیه دوست داره فیلم ببینه اونم یه فیلمای ...

کاشکی شوهرت دوست داشت اونوقت میتونست تعادل برقرار کنه.و این پیره زنی ک هر لحظه ممکنه عجلش برسه کاشکی دست از سخن چینی برمیداشت.خدایا گندش بزنن دنیاتو کاش تموم میشد

اهان.خداروشکر.گفتم شاید میگی میخوام جدا بشم از شوهرم.ببخشید عزیزم😚😚😚

شما ببخشید من بد نوشتم...❤❤

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2738

بهش بگو مادره توعه توهم وظیفته بری چرا منو میبری.بگو منم خدایی نکرده مادرم نیاز ب کمک داشت خودم میرم

کاشکی شوهرت دوست داشت اونوقت میتونست تعادل برقرار کنه.و این پیره زنی ک هر لحظه ممکنه عجلش برسه کاشکی ...

😂😂💔هی دست رو دلم نزار شوهرم دوسم داره ولی خیلی دیونس از این لحاظ منو که میزنه بعدش چند ساعت بعد گریش می گیره عذر خواهی میکنه ولی حرف همیشه حرف خودشه مغرور یه کاری رو که بگه باید انجام بشه حتمن انجام میشکنم

😂😂💔هی دست رو دلم نزار شوهرم دوسم داره ولی خیلی دیونس از این لحاظ منو که میزنه بعدش چند ساعت بعد گ ...

خدا خوبش کنه

2706