2733
2734

سلام. خوبین. 

الهی همیشه دلتوو شاد باشه 

من تجربه بارداری ندارم دوساله سرخونمم. 

پریودیم منظم بود همیشه 12هربرج میشدم. 

تااینکه این برج باید12اردیبهشت پریود میشدم ک نشدم. 5روز ک ازموعدم گذشت بی بی زدم منفی شد. باز 12روز ک از موعدم گذشت بی بی چک زدم یه پرنگ یه کم رنگ افتاد مثبت شد. بازم رفتم ازمایش دادم روز بد ج اومد مثبت شد گف ولی بتا67پایینه کم کم میاد بالا. 

الان با امروز16روز از موعدم گذشته.  ب نظرتون کی دوباره ازمایش خون بدم ببینم اومده بالا یانه. 

واینکه الان از کجا بفهمم چند هفتمه... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

48 ساعت بعد از آزمایش قبلی توی همون آزمایشگاه تکرارش کن

مبارکه

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

دیگه آزمایش نمیخاد.زیر نظر دکتر باید باشی یا هم بهداشت و درمانگاه محلتون که ارزون تر بیفته برات .با سونو مشخص میشه .اگه هم صبر کنی تا سونو قلب که بهتره سن حاملگی با سونو مشخص میشه 

خدایااااااا شکرت ❤️

اولین روز اخرین پریودت تا امروز چن روز گذشته اونو تقسیم بر ۷ کنی هفتت میاد ک شش هفته به بعد باشی باید بری سونو تشکیل قلب ک اون دقیق تر میگه چن هفتته

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهل و هشت ساعت بعد از ازمایش اولت ازمایش بده باید حداقل دوبرابر شده باشه

فردا میش 5روزه ک از ازمایش قبلیم گذشته فردا ازمایش بدم باید چند بشه.؟ 

واین ک پایین بود ینی حامله نیستم اخه دکتره گف مثبته😥😥

بنظرم ازمایش خون دیگه نده صبر کن ۸ هفته برو سونو  برای اینکه بدونی چند هفته هستز از بازار برنا ...

برنامه یک زن نصب کردم اخرین پریودیم ک زدم الان نوشته 6هفته و چند روزمه😥

فردا میش 5روزه ک از ازمایش قبلیم گذشته فردا ازمایش بدم باید چند بشه.؟  واین ک پایین بود ...

باید حداقل پنج شش برابر شده باشه .

باردار هستی نگران نباش شاید زمان لقاحت دیرتر بوده فقط مهم اینه که تصاعدی بالا بره مقدار بتا ...این نشانه بارداری نرماله 

اولین روز اخرین پریودت تا امروز چن روز گذشته اونو تقسیم بر ۷ کنی هفتت میاد ک شش هفته به بعد باشی بای ...

اخرین روز ک پاک شدم یا اخرین روز اولین پریودیم. 

من همیشههه 12هربرج پریود میشدم الان میش حساب کنید من متوجه نمیشم