2733
2734
عنوان

کسایی که می‌خوان بیان مشهد تا یک هفته آینده🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراقب باشید لطفاً 🥺❤️

ممنون❤️ اره فعلا تا حد امکان خودمون و اطرافیان بیرون نمیریم 🤧

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731
من میخواستم تنها فردا پس فردا بیام مشهد خونمون طرف رضاشهره نیام یعنی؟

اگه این دو نفر که به فاصله چند متر از من مردن نبودن میگفتم بیاین، ولی واقعن هیچی معلوم نیست اون دو نفر خیلی الکی مردن، چون یکم جلوتر از ماشیشنون سطح آب با زمین یکی بود

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.

نامزد منم با این وضع اب و هوا مشهد گذاشت رفت مشهد خدا رحم کنه

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈

مامان بابای من شنبه میان مشهد واسه زیارت یعنی تا اونموقع هنوز خطر هست؟؟ جایی نمیرن فقط میرن حرم و هتل 

بارندگی تا کی هست؟؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
اگه این دو نفر که به فاصله چند متر از من مردن نبودن میگفتم بیاین، ولی واقعن هیچی معلوم نیست اون دو ن ...

کدوم‌دو نفر؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍