2737
2734
عنوان

باران سوویت هوم بلاگر

5730 بازدید | 29 پست

سلام وقت بخیر دوستان میخواستم بهتون بگم که من این خانمو ازوقتی پیج زد فالو داشتم الکی الکی اومد بالا و به اصطلاح معروف شد حالا بافیک و مسابقه و فلان و بیسار پیجش رسیده به ۷۰۰هزاروخورده ای دنبال کننده...

من رو این حساب بهش تبلیغ دادم تعرفه از۲ونیم تا۱۸میلیون بود و من کل سود دوسه ماهمو دادم به ایشون ۲میلیون تومان برای پیج کاریم و برخلاف باور و تصورم فقط۱۰۰۰نفرمنو فالو کردن و گویا۷۰۰هزارنفر تعدادبالاییش فیک هستش چون نه ویوداشتم نه لایک نه حتی بازدید استوری من بالحن خیلی عادی و دلشکسته بهش پیام دادم و گفتم باپیج بسته محاله ۱۰۰۰نفر از۷۰۰هزارنفر منو فالوکنن فیک زدی برام؟بعدازدوروز یهودیدم نوشته عزیزت بمیره تواصلابه من پول تبلیغ ندادی چارتا جنس مزخرف فرستادی من تبلیغت کردم بجای دستت درد نکنه ست و بلاکم کرد🤦‍♀️

من استوری کردم رفتارشو و هیچ بازخوردی توپیج خودش نداشت اما به محض اینکه فرداش استوری۲۴ساعته ی من پاک شد و من سپردمش به خدا شروع کرد توپیجش منو تگ کردن که این ادم تهمت زده و منو نفرینم کرده تمام پیامای خودشم پاک کرده بود اما من ازقبل اسکرین شات داشتم حتی روزیم که خبری ازش نبود میومدتهدید کردن که ازت شکایت مبکنم و دادم دوستای بلاگرم ریپورتت کنن خخخ 

منم دیدم داره چرندمیگه کل حرفاشو استوری کردم

خلاصه که حسابی ترسید همسرش بهمون زنگ زدو بازم تهدید به شکایت و چرندگویی باران هم کلی جیغ جیغ و التماس که بردارید استوریارو من برنداشتم و همه ی اون۱۰۰۰نفرو بقیه کسایی که ازپیجش اومده بودن به من فحاشی و دفاع ازباران همه عذرخواهی کردن و بلاک و ریپورتش کردن هیچ گفتن کارش همینه و کلی  ماها روهم باهرانتقاد نفرین و توهین کرده خلاصه اینکه همه حمایت کردن و حسابی ترسیده لطفا جداازاینکه احمقارو معروف میکنیم برای سرجاشون نشوندنشون هم حمایتو ازهمدیگه دریغ نکنیم من به چندتاپیج ضدبلاگر پیام دادم بخصوص امین فردین منتظرجوابشم که افشاگری کنه اما به حمایت نیازدارم بیاید برید پیجشو ریپورت کنید ازدسترس خارج شه تو اینستاگرام کلی نارضایتی تبلیغ داره پیجای انلاین شاپ همه اومدن گفتن باهمه همینکارومیکنه هایلایت بلاگرا توپیج کاریم گذاشتم صحبتای مردم رو

کمک کنید بچه ها اینارو من و امثال شما بزرگشون کردیم الان اینجوری پولامونو میگیرن و فیکم برامون میزنن و میرن سراغ بعدیا ازپراید وخونه مستاجری رسیده به خونه پنج میلیاردی و ماشین شاسی بلندو راه به راه وسایل وعمل زیبایی دهن گشتد غورباقه اینو اینجانوشتم که هرکس سرچ کرد بالابیاد و تو دام نیفته پیجمم میزارم حمایت کنید ازم من کسب وکارمو به زحمت وتنهایی اینحارسوندم بادست خالی نه باپول حروم

پس نزارید راست راست بچرخه و پول به جیب بزنه و فرداروزی نوبت شماهام بشه...

پیج اینستام اسفندشاپ هستش فارسی هم بزنید میاد بالا

@esfand_shop

روز به روز با آدما غریبه تر ..بدونِ حس:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد از کجا بدونیم شما داری راست میگی و جذب فالوور نمیکنی؟!

برید تو پیجم هایلایت کردم مال دیروزه قضیه بخونید حرفای مردمم هس گفتم که

2738
شما هم میخوای مارو بکشونی پیجت،من اون خانومم نمیشناسم،اینجوری تبلیعی واسه جفتتون میشه با این تاپیک

مگه من گفتم منو فالوکنید؟گفتم برید ببینید ریپورت کنید حمایت کنید خوب متوجه نشدی کاری نکن اما مریض نیستم بیام این همه بنویسم سرچ کن پیج به ندرت دیروز استوریش کرد شگایتای تبلیغاتی و مردم و ازش برو بپرس همه چیزم توپیجم هایلایت شده 

اینم پیج افشاگری

پیج @benodraat

منم انلاین شاپ دارم... خدا نگذره انقد بلاگرا برام فیک ریختن ک چی بگم... ولی ب ی بلاگر اومدم تبلیغ دادم خیلی حلال خور بود... گروهی کار میکرد کلی مشتری برام اومد... بهشم گفتم هرجا بشبنم تعریفتو میکنم ک میگم چقد حلال خور هسی و باحوصله...

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706