2733
2734
عنوان

نمیتونم قبول کنم این همه نامردی رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1294 بازدید | 93 پست
حالم بد شد :(

8 ماهه که زندگیم سیاه و جهنمه

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا  نفهمیدم اصن امکان نداره ینی

چرا وقتی به یه نفر بیشتر از چشمات اطمینان میکنی  اینجوری نابودت میکنه

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2728
اسی‌همه چیو زدی بنام شوهرت؟

شوهرم نبود. نامزد بودیم داشتیم عقد میکردیم 

وبله بس که سادم باورش داشتم همه جی رو دادم بهش 

برای زندگیم

اسی وقتی مدرکی نداری و از راه قانون نمی تونی پس بگیری

برای ارامش خودت مجبوری بگذری واگذار کنی به خدا

منم کسی بود که پول و طلا همینجوری ازم کلاه برداری کرد مدرکی هم نداشتم

راستش شعار نمیدم ولی واقعا خود خدا برام جبران کرد اول تونستم طلا بخرم بعدش پول هاا زیادی وارد زندگیم شد شاید باورت نشه روزی ام چند برابر شد شاغل شدم و....

به خدا از وقتی رها کردم خیلی اروم تر و شاد ترهم پول ها هم دارند وارد زندگیم میشند از طریق اون شخص نه از راه های دیگه

برای رهایی از احساسات اون شخص باید ایموشن کد کنی ( یه تکنیک هست که خیلی راحت )

برای برگشت پولت هم شکرگزاری و باورهای ذهنی درست 

من جات بودم اول کلیه ام می‌فروختم بعد با ماشین قشنگ چندبار ع روش رد میشدم بعد با پول کلیه ام دیه اش ...

اول باید قرض مردمو بدم 

بعدش به انتقام سخت فکر میکنم

2740
والا این اگ‌تو طایفه ما بود ک حامله میکردن این‌پسره رو..دیگه خودت بدون‌چ کارایی ک سرش نمیاوردن

ما طایفه ای نیستیم عزیزم 

کسی رو ندارم که خوب پشتم در بیاد

به اندازه کافی ابروی منو هرجا نشسته برده 

چطور ممکنه چطور نترکیدی هنوز اخه...دختر مگه الکیه ینی قانونی نمیتونی هیچ کاری کنی؟با ی وکیل درست صحب ...

عزیزم شکایت کردم اما فعلا هیچی به هیچی

ما طایفه ای نیستیم عزیزم  کسی رو ندارم که خوب پشتم در بیاد به اندازه کافی ابروی منو هرجا نشست ...

وای تفففف سگ توروش فقط نچ نچ چ گوهایین اینا.منم یکی اینجوری سرم اورد تف بهشون

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
اول باید قرض مردمو بدم  بعدش به انتقام سخت فکر میکنم

چجوری انتقام میگیری

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
چقد دلم برات سوخت ولش کن نامردو  فک کن ورشکست شدی تو که یبار ب اون مال رسیدی خدا بهت برکت بد ...

آتیش میگیرم وقتی میبینم اینجوری سر منو کلاه گذاشته و داره عشق و حال میکنه 

بحث پول نیست بحث خنجری هست که فرو کرده تو قلبم