2733
2734
عنوان

نمیتونم قبول کنم این همه نامردی رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1294 بازدید | 93 پست
خدا لعنتش کنه🙂✌🏻

نمیکنه 

تازه کیفشون کوک شده

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرتیکه نفهمممم آشغال بی لیاقت

حالا یه چیزی ام بدهکارم بهش

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2728
قسطا رو نداره بانک خونه رو تصاحب کنه 

قسط لوازم و جهیزیمه

خونه اجاره بود پول پیشش من دادم

2738
ینی وام گرفتی دادی ب مرتیکه؟؟ بعد چقد بوده ک هم خونه خریده هم ماشین؟، اگ هم وام برا مسکن‌گرفتید وا ...

وام برا لوازم بود 

خونه اجاره بود

جداشو خب

عزیزم عقد نکرده بودم که این بلا رو سرم آورد

نه واقعیت تلخ زندگی من بیچاره هست

والا این اگ‌تو طایفه ما بود ک حامله میکردن این‌پسره رو..دیگه خودت بدون‌چ کارایی ک سرش نمیاوردن

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
الان توهیچ کاری نمیتونی بکنی؟چطورهنوززنده ای

فعلا باید قرض مردم رو پس بدم