2726
عنوان

نمیتونم قبول کنم این همه نامردی رو

1294 بازدید | 93 پست

نمیتونم قبول کنم که درست  دو هفته بعد قرار رسمی عقد با من بره زن بگیره و زنشو بیاره تو خونه ای که من پولشو دادم.

نمیتونم قبول کنم زنشو سوار ماشینی کنه که من خریدم. نمیتونم قبول کنم زنش از لوازمی که من خریدم استفاده کنه

نمیتونم قبول کنم که من صبح تا شب جون بکنم  قسط و وامی رو بدم که نامزد سابقم به نام من گرفته بود و اون با این پول بخواد بره خارج

من ساده بودم فکر میکردم دارم برای زندگیم میکنم اما همش یه سراب بود. 

چجوری از این آدم بگذرم و بزارم نفس راحت بکشه؟

لطفا نگید واگذارش کن به خدا که خدا هم طرف اون وایساده

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوخیه دیگ

نه واقعیت تلخ زندگی من بیچاره هست

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
یعنی همه چیو زدی ب نامش؟؟؟؟؟؟؟؟

آره بس که احمقم

اوه🤕

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
من باشم انتقام میگیرم  یعنی چی خونه وماشین و وسایل مال توئه و اونا ازش استفاده کنن  برو ...

چجوری بگیرم 

8 ماهه شکایت کردم حتی نصف نصفشم نمیتونم بگیرم

2706