2737
2739
عنوان

نابودی برادرم

1440 بازدید | 97 پست

32 سالشه. هفت ساله اعتیاد داره.

هر وقت میره کمپ دوباره میره سمت مواد.

دلیلشم چون تنها هست. میره بیرون میبینن همه با دوستاشون میچرخن و خوشن ولی اون تنهاست؛ بخاطر همین برای اینکه درد تنهایی و نبود تفریح و .... اذیتش نکنه باز میره مواد بکشه تا آروم بشه.

زن هم نداره. و دیگه هم نمیتونه بگیره

خودشو و زندگیشو بخاطر عقده هایی که داشت نابود کرد.

باید چیکار کرد؟ از چه راهی وارد شد

ناراحت شدم برا داداشت

بِــه نَظَـــرِ ☜مَــــنْ☞↺عِـــشق ↻⇦یـــا وُجــــود نَـــدارِه⇨یـــا⇠≅ اَپلیــــکِیشِـــنِشْ≅ ⇢رو مَــــنْ نَـصب نِـمیــشِه✘✘✘.پروفایلم کپی نشه.

فقط میدونم ترک اعتیاد ارادع میخاد 

فقط خودش باید بخاد ک ترک کنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دلم من بابام از 17 سالگی اعتیاد به هرویین داره تا الان که 45 سالشه هزار بار کمپ بردیم درست نشد ولی الهی به حق حضرت ابوالفضل خدا خودش بندازه تو دل بلادت و ترک کنه خدایا به جوونیش رحم کن

2738
چرا نمیتونه زن بگیره؟

😐

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

باید هدفش تغییر کنه

شغل خوب جور کنه

دوستهای کثیفشو رها کنه

تفریحاتشو عوض کنه 

و....

باید خودش بخواد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بیشتر از کمپ نیاز به روان درمانی و همراهی خانواده در این شرایط رو داره

یه مشاور خوب پیدا کنین و جلسات مشاوره رو شروع کنین تا خلاهای عاطفیش کم کم پر بشه. شما هم هر کاری مشاور میگه انجام بدین و همراهیش کنین

بمیرم الهی براش صلوات فرسادم توام براخانوادم بفرش

تو آرزوهام زندگی میکنم و یکی از مهم ترین آرزوهام حل شدن مشکل بابای مهربونمه 😢پس اگه براتون مقدوره یه صلوات برای سلامتی پدرمو و خانوادم بفرستین🙏 چون جز اونا کسیو ندارم بزرگترین ترسم نبودن خانوادمه😔❤