2733
2734
عنوان

نابودی برادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 97 پست
باید هدفش تغییر کنه شغل خوب جور کنه دوستهای کثیفشو رها کنه تفریحاتشو عوض کنه  و.... باید خ ...

و حتما پیش روانشناس بره

شاید که بتونن روش کار کنن

ذهنشو تغییر بدن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بفرست کلاس های na

درمان اعتیاد فراتر از کمپه

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2740
باید هدفش تغییر کنه شغل خوب جور کنه دوستهای کثیفشو رها کنه تفریحاتشو عوض کنه  و.... باید خ ...

مشکل اینه میگه کار هم دوست ندارم بکنم. ۳۲ سال کار نکرده دیگع تنبل شده. و فقط از ما پول میخواد

اول اینکه مقصر پدر و مادرتونن

دوم اینکه تا خورشون نخوان چیزی عوض نمیشه از دست شما کاری برنمیاد شاید بهتره از ی روانشناس کمک بگیرن

به نظرات تفکر و عقاید هم دیگه احترام بزاریم ویاد بگیریم باادم های متفاوت زندگی کنیم و از هم دیگه چیز های جدیدی یاد بگیریم و همدیگه رو با هر عقیده ای بپذیریم 
مشکل اینه میگه کار هم دوست ندارم بکنم. ۳۲ سال کار نکرده دیگع تنبل شده. و فقط از ما پول میخواد

پس ۵۰% تقصیر خانوادست

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
بیشتر از کمپ نیاز به روان درمانی و همراهی خانواده در این شرایط رو داره یه مشاور خوب پیدا کنین و جلس ...

متاسفانه همراهی خانواده رو نمیتونه داشته باشه.

پدرم فوت شده.

مادرم هم یه زن ساده و معصومی که خودشم نمیدونه چی درسته چی غلط.

خواهر ندارم.

و بجز این یکی داداشم؛ فقط یه داداش دیگه دارم که کوچیکه.

خودمم شهر دیگه شاغل و دانشجو ام