2737
2734
عنوان

نابودی برادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید چیکار کنیم که مقصر ما نباشیم؟

گلم اگر قبول کنه روانشناس بره مطمئنم خیلی تغییر میکنه

روانشناس خیلی خوب و خبره

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اصلا na و اینا رو قبول نداره و میگه الکیه

کجایی هستین؟

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2731
متاسفانه همراهی خانواده رو نمیتونه داشته باشه. پدرم فوت شده. مادرم هم یه زن ساده و معصومی که خودشم ...

خدا پدرتو رحمت کنه. خودت دست به کار شو مشاور پیدا کن اول خودت یه جلسه صحبت کن بعد خودش میگه چیکار کنین و جلسه انلاین(تلفنی یا واتس اپ) برای داداشت میذاره احتمالا... رفتارهایی که به شما توصیه میکنه رو هم خودت برای مامانت توضیح بده اون مادره همه تلاششو میکنه بچش حالش خوب بشه و باهات همکاری میکنه

تا دیر نشده داداشتو نجات بده. شاید رسالت زندگیت همین یه کار باشه

2738
میگه زن دوست ندارم🙁

خب بخاطر اعتیاد میل جنسینداره 

دوم اینکه باید خودش بخدا که ازقرارمعلوم نمیخاد 

سوم نگفتی چی می نه وچقدر 

چهارم کنگره شصت بکارشه ‌‌

اونجا اول خودت برو بعداونابهت میگن درست میشه یانه

چرا مقصر پدر و مادرن؟

خب شما میگین درد برادرتون از تنهاییه درسته؟

پس خانوادتون از نظر عاطفی کم گذاشتن

میتونه دلیلش تخریب اعتماد بنفس از بچگی باشه.یا نمیتونه خوب باادما ارتباط برقرار کنه 

ببین عزیزم ادما وقتی بزرگ میشن چیزی هستن که خانواده تربیت کردن .اگر کسی دروغ میگه این و از بچگی یاد گرفته یا پدر مادرش میگفتن یا بهش یاد ندادن که دروغ نگه

فقط ی راه وجود داره اینم که خودشون بخوان تغییر کنن 

به نظرات تفکر و عقاید هم دیگه احترام بزاریم ویاد بگیریم باادم های متفاوت زندگی کنیم و از هم دیگه چیز های جدیدی یاد بگیریم و همدیگه رو با هر عقیده ای بپذیریم 
عزیز دلم من بابام از 17 سالگی اعتیاد به هرویین داره تا الان که 45 سالشه هزار بار کمپ بردیم درست نشد ...

شغلشون چیه؟ درامدشون اندازه ای هست که بتونه خرج مواد رو در بیاره؟

من داداشم بیکاره و سر کار هم دوست نداره بره