2737
2739
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 125 پست
دیگه خودمو راحت کردم . گفتم چند ماه یبار میرم میبنمشون.ادم باید با هم شان خودش رفت و امد کنه. اونا ل ...

خوبه اونا میگن بیا خونواده شوهر من اصلا سراغشو نمیگرن ببینن مرده اس یا زنده میدونن تو چه وضعی هستش ولی اصلا براشون مهم نیست

متاسفانه تقصیر خودنونه که پرروشون کردیم  لیاقت محبتمون رو ندارن نباید محل سگ بهشون بدیم

واقعا. اگه بدونی من برای شوهرم چکار ها که نکردم. از پول و خونه بگیر برو تا ivfبخاطر بچه  دار نشدن شوهرم.  بخوابم نمیدیدن مثل من بشه عروسشون.چون تو همه چیز از اونا سر تر بودم. اونوقت میخوان عقده های خودکم بینیشون رو با حرفا و رفتارای زشت جبران کنن.منم قطع رابطم دیگه تقریبا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمام اعضای خانواده شوهرم مارو اول زندگیمون ول کردن اونم فردای جشن نشونمون همه هزینه های زندگیمون افت ...

چه انتظارایی دارن برنج مفت میخواست 

خانوادت چه گناهی کردن پول برنج یکی دیگه رو دادن

حرف شوهرت هم اصلا قابل هضم نیست همونجا باید به مادرش میگفت برنج مفتی نیست 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2731
واقعا. اگه بدونی من برای شوهرم چکار ها که نکردم. از پول و خونه بگیر برو تا ivfبخاطر بچه  دار نش ...

درکت می کنم عزیزم

من خیلی فداکاری کردم 

عروس خوبی بودم ولی قدر ندونستن 

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
شوهرم که ۴ تا برادر داشت تمام جوونیشو به پای مادرش ریخت خیلیییییی واسش فداکاری کرد اول زندگیمون برا ...

حالا شوهرت درس بگیره خوبه و عبرت شه براش پولش رو جای دیگه خرج نکنه

ان‌شاءالله دوباره وضعتون خوب شه 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
خوبه اونا میگن بیا خونواده شوهر من اصلا سراغشو نمیگرن ببینن مرده اس یا زنده میدونن تو چه وضعی هستش و ...

نه اینام رراشون هر وقت نفع داره یادش می افتن. چند ماه پیش شوهرم عمل داشت. قبل عمل اومدن گفتم الان که کاری نیست برید خونه. بعد رفتن خونه خواهرشوم. اونجام خواهرشوهرم با شوهرش دعوا داشت وحشی بازیش گل کرده زده تلویزونو شکسته و کلی بساط. اینام که اونجا.

بعد عمل یه زنگ نزدن چیزی نمیخواید. بدبخت شوهر من نزدیک یه شبانه روز ناشتا بود. منم که اونجا بودم نمیتونستم برم خونه چیزی درست کنم. دیگه زنگ زدم مامانم فرنی درست کرده با چهار مغز اسیاب کرده بودم و ابمیوه داده داداشم اورده. اونوقت بعد دو ساعت زنگ زده مادرشوهرم. پسرش میگه نااار چی خوردید من که هیچی نبود بخورم بش میگه  یه ساندوچ میگفتی زنت بگیره میخوردی. یعنی عقلش نمیکشه مریض از اتاق عمل دراومده ساندوچ میخوره اخه....

بعدا بش زنگ زدم گفتم مگه این بچتون نیست میگه درگیر  خواهرش بودیم. خواهر بی معرفت بی شعورشم یه زنگ نزد داداشم مرد یا زنده موند.اون وقت مثلا اعصابشون خراب بود میگه ظهر ماکارونی درست کردیم خوردیم.

عجب ادمیه. خدا صبرت بده.....

ماالان با خانواده شوهرم قطع رابطه هستیم تازه اول زندگیمون بود که خانواده شوهرم عذابمون دادن

ما نامزد بودیم هنوز وارد خانوادشون نشده بودم هیچ وقت خونشون نرفته بودم چند روز بعد جشن نشونمون زجرمون دادن

چون خودشون مفت خور و پول پرست بودن همسرمو تو راه دوراهی (بیشتر برادر شوهرام)قرار دادن که یا اون دخترو ترک کن برو با یه بیوه پولدار ازدواج کن یا اینکه مارو ول کن

همسرم با خانوادش قطع رابطه می کنه تمام وسایل هاشو از خونه میندازن بیرون حتی اجازه ندادن همسرم بار آخر بیاد خونه

آخرش من و همسرم سریع یه عقده ساده گرفتیم بدون هیچ مراسم و .....رفتیم سرخونه زندگیمون بیچاره پدرو مادرم خیلی کمکمون کردن

خانواده همسرم حتی ۱۰۰۰ تومان هم به ما کمک نکردن 

حتی خانوادش میگفتن برای دختره اصلا پول خرج نکن هرچی پول داری بده به ما دختره از خانوادش پول میگیره یا میره سرکار

مادر همسرم هم برای همیشه رفت شهرستان گفت دیگه برنمی گردم شوهرشو تو تهران تنها گذاشت 

آخرش همه ی خانواده شوهرم بعد یک ماه به غلط کردن و حلالمون کنید حلالمون کنید افتادن ولی چه فایده خیلی زخم زدن بهمون

2740
چه انتظارایی دارن برنج مفت میخواست  خانوادت چه گناهی کردن پول برنج یکی دیگه رو دادن حرف شوهرت ...

مادره خدانکنه بهش می گفتی بالای چشمت ابرو هست تشنج می کرد😳

همش دم از خدا و پیامبر و نماز میزد حروم خوری می کرد

حالا شوهرت درس بگیره خوبه و عبرت شه براش پولش رو جای دیگه خرج نکنه ان‌شاءالله دوباره وضعتون خوب شه& ...

مرسی عسلم سلامت باشی

دعاکن😥

ماالان با خانواده شوهرم قطع رابطه هستیم تازه اول زندگیمون بود که خانواده شوهرم عذابمون دادن ما نامز ...

میفهمم عزیزم. چوب خدام صدا نداره.

چه فایده حلالیت خواهیشونم مسخرس. وقتی هنوزم کسی رفتاراش احمقانه و زشته. 

نه اینام رراشون هر وقت نفع داره یادش می افتن. چند ماه پیش شوهرم عمل داشت. قبل عمل اومدن گفتم الان که ...

ببین حالا اینا یه مشکلی واقعا براشون پیش اومده شوهر من مادر نداره خداروشکر حسود نیستم ایناهم همشون زندگیاشون خوبه وضع مالی خواهرش که توپه ولی یه بارم زنگ نزده حال برادرشو بپرسه دست منم بی نمکه تو دعوا هرچی دلش میخواد به من میگه ولی بگی خواهرت خودشو جر میده نمیگه بچه کوچیکم میترسه ....

میفهمم عزیزم. چوب خدام صدا نداره. چه فایده حلالیت خواهیشونم مسخرس. وقتی هنوزم کسی رفتاراش احمقانه و ...

حلالیتشون واسه این بود که آبروشون تو فامیل رفته بود

برادرای شوهرم با پررویی می گفتن حالا مگه چی شده خودتون رو لوس می کنید😳

2706