1874
2106
عنوان

تاپیک اجنه

30968 بازدید | 631 پست

هرکی هرچی شنیده که به نظرش جالب بوده بگه و  اگه ترسناک بودم خوبه😁خیلی درموردشون کنجکاوم مخصوصا از وقتی که فهمیدم اونا هم مثل ما تابع دین های مختلفن مثل زعفر جنی که پادشاه مسلمان ها بود... (:

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

اومدم بگم پشتت یکی وایستاده، داره میخنده

در جریان باش😑😂

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

ما تجربه جن زیاد داشتیم متاسفانه🤣

زن داییم چند سال باشون زندگی کرده

منم چند سال جن داشتم، ولی قبول نمیکردم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2124

اینا چیه به عنوانش نگاه کردم ترسیدم نزارین تو رو به خدا

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیم بسم الله الرحمن الرحیم               
اومدم بگم پشتت یکی وایستاده، داره میخنده در جریان باش😑😂

گوگولیه منه اووون😍😈

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2050
صورتی رنگ هستن و بوی توت فرنگی میدن

ولی من گیلاس دوست داشتم ای بابا☹️

من زیاد پیگیرشون نیستم یه کامنتی خوندم که نوشته بود همون موجودات فضایی ممکنه باشن تفکر جالبی بود بنظرم 🥴

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
گوگولیه منه اووون😍😈

😂👌🏻

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙
ما تجربه جن زیاد داشتیم متاسفانه🤣 زن داییم چند سال باشون زندگی کرده منم چند سال جن داشتم، ولی قبو ...

خاص ترین اتفاقش چی بوده؟ 

صورتی رنگ هستن و بوی توت فرنگی میدن

آدامس بادکنین؟😁

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

یه داستان واقعی ترسناک بفرستم بخونید!؟😁

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...
2051