2733
2734
عنوان

کیا با کسی ازدواج کردن که ....

562 بازدید | 56 پست

اون مرد دوسشون داشته ولی خودشون هیچ حسی نسبت به اون فرد نداشتن ؟

به نظرتون میتونم بعدا دوسش داشته باشم؟

شرایطشم نسبتا خوبه ولی شرایط من یه کوچولو بهتره 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتو گول نزن اگه حس میکنی نمیتونی دوسش داشته باشی زنش نشو

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

مگ‌مجبوری خب نکن 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740

دقیقا برعکس شد شوهر من خودشو کشت تا منو گرفت انقدر اذیتم کرد من حسی بهش نداشتم ..الان من دوسش دارم اون اصلا بهم اهمیت نمیده

تاریکه این دنیا واسه تو تاریکه ..تو کور میشی نمیبینی منی که خیلی بهت نزدیکه❤

وای استارتر ببخشید ربطی نداره ولی من چند وقتیه دلم مارشمالو کبابی خواسته حوصله بیرون رفتن از خونه هم ندارم.

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░
منم دقیقا همین شرایط تورو داشتم نتونستم و ترکش کردم

تو کس دیگه ای رو دوس داشتی ؟

اخه من کلا هیچ کسو دوس ندارم 😂🤦‍♀️

تا حالا از هیچ کدوم از خاستگارامو دوست نداشتم 

اهل دوستیم نیستم اصلا