2733
2734
عنوان

کیا با کسی ازدواج کردن که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 56 پست
😂🤦‍♀️ منم موقعی که میخواستم اسممو بزارم خیلی هوس کرده بودم 😂

خداییش؟😀 با بیسکویت بزن

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خودش توی قرآن گفته ک محبت زن و شوهر رو توی دل هم قرار میده

ولی مهم اینه ک ماها ی کاری نکنیم ک بعد از چند وقت دیگ ازون محبته خبری نباشههه....

من ب این رسیدممم کاملا البته امیدوارم ک همیشه سرلوحه زندگیم باقی بمونه

من با کسی ازدواج کردم که؛ نوه عمه مامانمه و همین طوور نوه عمه ی بابام یعنی هردو بابابزرگام دایی ما ...

جدی خوشبحالت 

انشالله عشقتون پایدار باشه 😍😍

نه این بنده خدا کاملا غریبه اس 

یبار ۲ ۳ ماه پیش اومدن خاستگاری ۳  ۴ جلسه حرف زدیم من رد کردم باز دوباره زنگ زدن و اصرار که پسرمون میگه فقط شمارو میخواد و اینجور چیزا 

حالا باز دوباره دارم بهش فک میکنم 

از طرفیم مامانم میگه پسر خوبیه الکی ردش نکن شاید قسمتت همینه 

2728
میتونی دوسش داشته باشی ولی به شرط اینکه قبل از اون کسی تو زندگیت نبوده..وگرنه فراموشت نمیشه

نه اصلا 

من حتی تو نوجوونیم رو بازیگرا و .. هم کراش نزده بودم 😅

دوست پسر و .. که جای خود داره 

ولی میدونی مثلا شبیه اون مرد ایده الی که همیشه فکر میکردم نیست 😕 خودم حس میکنم شاید واسه همینه تا الان مهرش به دلم ننشسته نه ؟

نه اصلا  من حتی تو نوجوونیم رو بازیگرا و .. هم کراش نزده بودم 😅 دوست پسر و .. که جای خود دار ...

میتونی دوسش داشته باشی..

موقعیتش خوبه؟چهره اش به دلت میشینه؟

آمین به هر آنچه صلاح قلب قشنگته..💚
2740

[QUOTE=201949067]اره تقریبا همینجوریم  مامانم همش میگه این خیلی خوبه چون تو لوسی یکی باید باشه همش نازتو بکشه  ...[/QUOTE

اره اینکه آدم شوهرش عاشقش باشع به نظرم مهم تر از اینه زن عاشق شوهرش باشه    اگه در حدی هست که به دلت میشینه خوبه

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
میتونی دوسش داشته باشی.. موقعیتش خوبه؟چهره اش به دلت میشینه؟

نگا واستا دقیق بگم 😅

مثلا اولین چیزی که تو ذوقم زد همون چهره و هیکلش بود ببین کاملا معمولیه هم از لحاظ چهره هم هیکل نه خیلی خوشگل نه زشت معمولیه معمولیه 

ولی من همیشه مثلا از مردا قد بلند و درشت هیکل خوشم میومد یا دوست داشتم که چهره همسرم یکم دلنشین تر باشه که این نیست اخه میدونی من خودمم زیاد دختر ریزه ای نیستم 

بعد دیگه سنشه که مثلا من همیشه یه اخلاف سنی ۵ ۶ ساله تصور میکردم و دوست داشتم از همون اول با یک مردی ازدواج کنم که پخته باشه و شرایط زندگیش اوکی باشه دیگه 

ولی این کلا یک سال و نیم ازم بزدگ تره و ۲۲ سالشه 

ولی خب میدونی خیلی خیلی مهربونه یا اخلاقش واقعا خوبه 

یا یه پسر خیلی مومن و سر به زیریه 

و اینکه از همون اولم بهم علاقه مند شده 

دیگه اینکه با هم دیگه هم رشته ایم و دوتامون پزشکی میخونیم که اینشم باز خوبه 

از لحاط مالیم وصعیتشون خوبه و باباش همه جوره ساپرتش میکنه 

تو کس دیگه ای رو دوس داشتی ؟ اخه من کلا هیچ کسو دوس ندارم 😂🤦‍♀️ تا حالا از هیچ کدوم از خاستگارام ...

نه اصلا کسیو دوس نداشتم و ندارم😂 ۲۴ سالمه ولی تا حالا حتی کراش عادیم نزدم😂😂

با این عاقا هم ۹ ماه نامزد موندم ولی واقعا هرکاری کردم نتونستم دوسش داشته باشم با اینکه ایرادیم نداشت

گاهی 
نه اصلا کسیو دوس نداشتم و ندارم😂 ۲۴ سالمه ولی تا حالا حتی کراش عادیم نزدم😂😂 با این عاقا هم ۹ ماه ...

اخ منم همینجوریم 

منم از همین میترسم با اینکه میدونم اگه ازدواج کنم واقعا چیزی براش کم نمیزارم و حتی خودمو مجبور میکنم دوسش داشته باشم ولی بازم میترسم 🤦‍♀️