2733
2734

(((میشه خواهرانه پای حرفام بشینی؟)))

من هشت ماه هس ک نامزدم(عقد نیستم.اشنایی با اطلاع پدر و مادر)

اولللل ک نامزد کردم حرفای قشنگی میزد مث این ک زن تاج سر مرد هست و زن الویت هست و....

از حق نگذریم خیلی پسر پاک و با حیا ، صادق،ساده و کاری ای هس...منم برای همین خصلتا هش ماه صبر کردم‌.

الان ک هشت ماه گذشته، اصلا هیییچ حسی بهش پیدا نکردم ک هیچ، حتی تو این مدت ی درصد حال من با این شخص، بهتر نشد .ولی تا دلتون بخاد تو زندگی اون تحول شد. و حالش خیلی بهتر شد اما من، نه...

حتی ی درصد تو این مدت نتونستم روش حساب کنم .

خودش بهم میگف چرا درداتو بهم نمیگی .

نمیگفتم چون میگفتم میخاد چیکار کنه برام !

کلااا تو مغزم، نمیتونم هیچ حسابی، روی این شخص باز کنم .

چن بار تنها رفتم بیرون، همش دلم گرفت. با اینک اون بود اما باز تنها بودم....

فهمیدم وقتی عصبانی میشه، اصلا ب حرفای من گوش نمیده و فقط حرف خودشو میزنه .

اعتقاداتمون ک اصلااااا اصلااااا شبیه هم نیست من عاشق ائمه هستم اما حس میکنم اون اصلا ازین لحاظ شبیه من نیست و همممیییشه تا بحث موضوع اعتقادات میشه دعوامون میشه ...

خانوادشو اصلااا دوس ندارم ...

اوایل نامزدی میگفتم چ خوبع چ زن دوسته‌..چقدر فهمیدس اما الان از چشمم افتاده...حتی از حرف زدنش بدم میاد...اما بهش وابسته هستم...

همش میگم اگر همه ی ادما چن ماه با (منطق) با کسی نامزد میموندن شاید خیلیا ب عقد ختم نمیشد...خییییلیییا‌‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی اعتقاداتتون مثل هم نیست به نظرم زندگی خوبه نخواهید داشت، مخصوصا وقتی که بهشون علاقه‌ای ندارید. من بودم با این شرایط ازدواج نمیکردم. ولی شما باید خودتون تصمیم بگیرید چون زندگی شماست :-)

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
2740
چه کار خوبی کردی این مدت نامزد موندی آفرین که عاطفی تصمیم نمیگیری،خوشبخت باشی⚘⚘

اره منم خیلی سختیا گذروندم وقتی بابام مریض بود فهمیدم هیییییچ غمی بزرگ تر از ندیدین خنده ها پدر و مادر نیس .

و هییییچ ثروتی بالاتر از ارامش نیست...

وقتی اعتقاداتتون مثل هم نیست به نظرم زندگی خوبه نخواهید داشت، مخصوصا وقتی که بهشون علاقه‌ای ندارید. ...

وای آره تا حرف اعتقادات و اینا میشه سریع دعوامون میشه .

من یکیو میخام منو ب خدا نزدیک تر کنه...ن اینک دورم کنه...

وای آره تا حرف اعتقادات و اینا میشه سریع دعوامون میشه . من یکیو میخام منو ب خدا نزدیک تر کنه...ن ای ...

دقیقا، خواهر منم الان سر اعتقاداتش داره جدا میشه☹️

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚

من م دلم پیش یکیه درونگراست طرف اصلا امروز پیام نداده ، خیلی چت نمیکنه و یا صحبت ، 🤕

، تا الانش خودش میوفت چه شبیه هستیم الان دیگه پیامم نمیده! کاش میتونستم بدونم منطقی که چی درسته و بدون احساس و ... پیش برم تو راه درست !🤩

Kheir
2706