2737
2734
عنوان

تجربه ی خودمو میخام بگم واستون(از نامزدی)...

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و شاید خیلیا با ی بچه و بیشتر طلاق نمیگرفتن خواهش میکنم دقت کن بعد از ازدواج ببخشید گوهم نسبت ب طرف ب ادم اضافه نمیشه چ برسع ب حس

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
اره اینم همش میگ بهم بگو رفتارامو درست نیکنم  میگم اعتقاداتو میخای چیکار بکنی  اینجور اد ...

چقد سنجیده خیلی از کارتون لذت بردم اختلاف بین اعتقادات خیلی مهمه ،امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید🌸 

2731
من یک دوسپسر داشتم عاشق چهره مذهبی و پوشش و سادگیش شدم  دستای منو میگرفت همزمان بسم الله هم می ...

😂جدی میگف بسم الله

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
بله رفتم  هنوز هیچی بهم نگفته مشاور  دوجلسه رفتم فقط من حرف زدمو ازم سوال کرد فقط مشاور

آفرین عزیزم کاری خوبی کردین جلسات مشاوره برید بعد تصمیم بگیرین ازدواج واقعا مسئله مهمی هست ای کاش به ما هم این اجازه داده میشد

سکوت بیشتر از آنچه که فکر کنی میگوید🙂
منو سوار ماشین میکرد دعاهم میخوند بعدشم میرفت نماز جماعت بزنه ب کمرش همزمان خیانتم میکرد. عقده د ...

متاسفم واسش ریده ب هرچی جامعس رفته 

2740
من یک دوسپسر داشتم عاشق چهره مذهبی و پوشش و سادگیش شدم  دستای منو میگرفت همزمان بسم الله هم می ...

بله عزیزم درسته 

آدم اینطوری خیلی پیدا میشه.

ولی من دورم آدم با ایمان راسخ کمممممم اما دیدم:)

بخدا من خیلیدوسش داشتم. فککن دنبال دوست صمیمیم بود خدااااایا من چقد خنگ بودم 

اه اه دیگ بسته اینارو از کجا یمدا میکنید 

ازون دسنه ادمایین ک دم قسمت خانوما تو هیئت وایمیسن بعد انقد نگاه میکنن تا اخر مخ یکیو میزنن

بله عزیزم درسته  آدم اینطوری خیلی پیدا میشه. ولی من دورم آدم با ایمان راسخ کمممممم اما دید ...

دقیقا

اینجور ادما با رفت امد بعد چن وقت خودشونو نشون میدن.خیلی خوبه ک الان فهمیدی گلم

ندانم گرا....
و شاید خیلیا با ی بچه و بیشتر طلاق نمیگرفتن خواهش میکنم دقت کن بعد از ازدواج ببخشید گوهم نسبت ب طرف ...

بدتر میشه ک بهتر نمیشه 

دوران نامزدی خودشون خوب نشون میدن 

این خوبه دوران نامزدیش اینه...!!!!!

وای ب حال اینک خرش از پل بگذره.

2706