2733
2734
عنوان

بنظرتون برای بچه دارشدن چقدحقوق داشتن کافیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 37 پست

سلام عزیزم،

به نظر من همیشه باید خودمون درامدمون رو مدیریت کنیم و هیچ وقت نمی تونیم بگیم مثلا چقدر درامد داشته باشم که بچه بیارم.

خب هرکسی هرچقدر هم درامد داشته بازم نمیگه کافیه! هزینه هاتون رو مدیریت کنین، پس انداز کنین، اگر همیشه «چیزی که لازم دارید» بخرید و از خریدن چیزای «غیرضروری» خودداری کنین، می تونین پس انداز کنین.ضمن اینکه از شما حرکت از خدا هم برکت و روزی.

بیایم نق نزنیم خانوما. تو همین وضعیت اقتصادی هم خیلی ها دارن خوب درآمد حلال کسب میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اونا کم نیست اما به نظرم آینده اش و توانایی برای از پسش براومدن مهم تره الان اگر بری خصوصی طب ...

مگ بادفترچه نمیری؟؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2728
والا تو تهران که اکثرا بالای ده  هستن چون اگر اجاره نشین باشی پنج تومن کرایه میدی فقط

عجب  حقوق دولتی کلا ۴ ۵ تومنه

کمتر از ۸ تومن نباشه البته من هنوز تو خرج و برج بارداری ام نمیدونم به دنیا بیاد چقدر احتیاج خواهیم ...

حقوق خودتون ۷ ۸ تومنه؟؟

خونه داریم ماشین داریم ولی هرچی حساب میکنم خیلی ازچیزایی ک هتوز خودم میخامونمیتونم فراهم کنم پس میگم ...

ببین بچه‌ ساختن امکاناتی نمیخواد بجز چندساعت زمان زمان و یه تشک

ولی بچه بزرگ‌ کردن خیلی مسئولیت بزرگی هس چون بعد خدا چشم امیدش به پدرومادره و اگر اونام نتونن جمعش کنن مردم دل نمیسوزونن

ببین خیلیا نمیتونن مسافرت خارجه برن مگر سفرهای زیارتی یا تفریحات دیگه 

درصد کمی میتونن آرزوهای بزرگشونو براورده کنن یا زندگی کنن

اگه میتونی درحد اینچیزایی که گفتم انجام بدی به اضافه گردش و تفریح با توجه به وسعت بچه بیار وگرنه یکیم زیاده

عجب  حقوق دولتی کلا ۴ ۵ تومنه

نمیدونم والا شما خونه دارین وگرنه الان مرکز تهران همینقدر کرایه خونه هس اونایی که کمتر در میارن شغل دوم دارن یا همسرشونم کار میکنه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2738
ببین بچه‌ ساختن امکاناتی نمیخواد بجز چندساعت زمان زمان و یه تشک ولی بچه بزرگ‌ کردن خیلی مسئولیت بزر ...

حس میکنم نمیتونم میگم منتظرباشم وضعمون خیلی بهتربشه بعدمیگم اگ نشدچی..زندگیمون خوبه ها وللی مسعولیت مالی ی شخص دیگ روفک نمیکنم بتونیم ادارع کنیم

حس میکنم نمیتونم میگم منتظرباشم وضعمون خیلی بهتربشه بعدمیگم اگ نشدچی..زندگیمون خوبه ها وللی مسعولیت ...

ببین اگه فکرمیکنی نمیتونی صبرکن

جلوگیری سفت و سخت نکن که تا به پول برسی کلی از دستت بره برای اقدام

آزمایشات سونو هر۶ماه یبار برو

تحت نظر یه دکترم باش رحمتم سرد نگه ندار

2706